امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تجمع مدافعان حریم خانواده در پاکدشت

پاکدشت – ابتکارآنلاین: تجمع مدافعان حریم خانواده و یادواره شهیده مدافع سلامت دکتر شیرین روحانی راد در سالن اجتماعات دانشگاه ابوریحان پاکدشت برگزار شد.
کد خبر: 266
زمان انتشار: ۲۲ تیر ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰ بعد از ظهر -
29 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرمانده سپاه سیدالشهدای استان تهران در این مراسم در جمع مادران و دختران شرکت کننده گفت: حفظ جامعه و استواری بنیان خانواده رسالتی است که بر دوش مادران در خانواده گذاشته شده است.

سردار ذوالقدر افزود: در شرایط و فتنه‌های کنونی دشمنان نقش مادران در مقابله با دشمنی‌ها و هجمهه‌ها علیه کشور از پدران پررنگ‌تر است و همواره مادران عفیف و نجیب این سرزمین حیله‌های رنگین دشمنان را نقش برآب کرده اند.

وی به شرایط حساس جامعه و تحولات منطقه و جهان هم اشاره کرد و افزود:توجیه و توجه جامعه در برابر توطئه‌های دشمنان اسلام که تور فتنه را برای ناموس دین و کشور پهن کرده امروز بر دوش همه ماست.

در این همایش از کتاب زندگی نامه شهیده مدافع سلامت دکتر شیرین روحانی راد با حضور پدر و مادر این شهیده والا مقام رونمایی و از ۴ بانوی مبلغ حجاب تجلیل شد.

در پایان مادران و دختران شرکت کننده در این همایش با حضور در سطح شهر از مقابل دانشگاه ابوریحان تا میدان آزادگان زنجیره انسانی تشکیل دادند و با در دست گرفتن دست نوشته‌هایی از عفاف و حجاب برای زنان و دختران این سرزمین دفاع کردند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید