امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

کشف کارگاه تقلبی تولید مکمل های ورزشی در ری

ری – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف کارگاه تولید مکمل های ورزشی تقلبی، خبر داد و گفت: یک نفر در این خصوص دستگیر شد.
کد خبر: 310
زمان انتشار: ۲۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴ بعد از ظهر -
55 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز پنجشنبه  در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر تولید و توزیع مکمل‌های بدنسازی تقلبی در محدوده  “قلعه نو” موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۲۱۱ قلعه نو قرار گرفت.

 

وی افزود: در ادامه ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی این کارگاه را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی به موقعیت اعزام و در بازرسی از محل موفق به کشف بیش از ۱۰ هزار عدد قرص و بیش از ۵۰۰ کیلو انواع مکمل های پودری تقلبی دارویی و مقادیر زیادی از انواع ظروف و قوطی های خالی در لیبل های مختلف معتبر دارویی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش داروهای تقلبی مکشوفه را هفت میلیارد ریال برآورد کرده اند.

 

سرهنگ جلیلیان با بیان این که پلیس ری با سوداگران مرگ و مواردی که سلامت شهروندان را به خطر می اندازد برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از موارد این چنینی از طریق شماره  ۱۱۰پلیس را در جریان موضوع بگذارند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید