امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

کشف کارگاه تقلبی تولید مکمل های ورزشی در ری

ری – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف کارگاه تولید مکمل های ورزشی تقلبی، خبر داد و گفت: یک نفر در این خصوص دستگیر شد.
کد خبر: 310
زمان انتشار: ۲۳ تیر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۴ بعد از ظهر -
455 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز پنجشنبه  در تشریح این خبر بیان داشت: در پی دریافت اخباری مبنی بر تولید و توزیع مکمل‌های بدنسازی تقلبی در محدوده  “قلعه نو” موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۲۱۱ قلعه نو قرار گرفت.

 

وی افزود: در ادامه ماموران پس از انجام تحقیقات میدانی این کارگاه را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی به موقعیت اعزام و در بازرسی از محل موفق به کشف بیش از ۱۰ هزار عدد قرص و بیش از ۵۰۰ کیلو انواع مکمل های پودری تقلبی دارویی و مقادیر زیادی از انواع ظروف و قوطی های خالی در لیبل های مختلف معتبر دارویی شدند.

 

فرمانده انتظامی شهرستان ری با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش داروهای تقلبی مکشوفه را هفت میلیارد ریال برآورد کرده اند.

 

سرهنگ جلیلیان با بیان این که پلیس ری با سوداگران مرگ و مواردی که سلامت شهروندان را به خطر می اندازد برخورد خواهد کرد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده و یا اطلاع از موارد این چنینی از طریق شماره  ۱۱۰پلیس را در جریان موضوع بگذارند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *