امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
در جریان سفر استانی؛

رئیس جمهور در مجموعه پنجم مرداد با مردم استان مرکزی دیدار می کند

اراک – ابتکارآنلاین: استاندار مرکزی گفت: مردم استان مرکزی می‌توانند در مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک با رئیس جمهور دیدار کنند.
کد خبر: 610
زمان انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰ بعد از ظهر -
23 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر – فرزاد مخلص الائمه اظهار کرد: رویکرد دولت سیزدهم حضور بی‌واسطه در میان مردم و همه اقشار در سراسر کشور است و از روزهای اول شکل‌گیری دولت، برنامه سفرهای استانی به‌طور کامل برنامه‌ریزی شد و اکنون که به پایان سال اول تشکیل دولت نزدیک می‌شویم تقریباً همه استان‌ها مورد بازدید رئیس‌جمهور قرار گرفته و تنها ۳ استان باقی‌مانده که تا قبل‌از شهریور ماه که سالروز تشکیل دولت است نهایی خواهد شد.

 

وی افزود: رویکرد آیت‌الله رئیسی اولاً حضور مستقیم در میان مردم و آشنایی نزدیک با مسائل استان‌ها و اقشار و اصناف است و همچنین بازدید میدانی از بسیاری از موضوعاتی که سالیان زیادی بلاتکلیف باقی‌مانده و باعث شده که این برنامه‌های استانی شکل بگیرد و ما در روز جمعه ۳۱ تیرماه میزبان رئیس‌جمهور و هیئت دولت هستیم.

 

استاندار مرکزی با اشاره به این‌که استان مرکزی برای میزبانی از رئیس‌جمهور و هیئت دولت آماده‌است، گفت: بنا بر اذعان مدیران و مسئولان سفر ریاست‌جمهوری، استان مرکزی جز استان‌هایی است که در ساعات قابل‌ملاحظه‌ای قبل‌از انجام سفر سطح آمادگی خوبی دارد.

 

مخلص الائمه عنوان کرد: سفر ریاست‌جمهوری تمهیدات و مقدمات قابل‌توجهی دارد که بالغ بر ۳ ماه این مقدمات شکل‌گرفته و در سلسله جلسات کارشناسی و کارهایی که نیاز بوده به‌عنوان مقدمات سفر آماده شود ازجمله جلسات متعددی با کارگروه‌های کارشناسی در سطح استان و ادارات کل برگزار شده است.

 

وی با بیان این‌که سفر ریاست‌جمهوری یک‌روزه است، گفت: برای اینکه سفر یک روزه ریاست‌جمهوری حداکثر خیر و برکت را برای استان مقصد داشته باشد باید پیش از آن مقدمات مورد نیاز سفر به‌طور کامل اندیشیده شده باشد تا مصوبات کیفی، قابل‌اجرا، مطالبات مردم مورد توجه باشد و گزارش‌ها از پیشرفت پروژه‌ها دقیق باشد.

 

استاندار مرکزی بیان کرد: در روز جمعه استقبال از رئیس‌جمهور توسط نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی انجام خواهد شد و متعاقباً رئیس‌جمهور در موطن بنیان‌گذار انقلاب اسلامی در شهرستان خمین حضور پیدا خواهند کرد.

 

مخلص الائمه ادامه داد: دیدار عمومی با اقشار مردم شهرستان خمین برنامه‌ریزی‌شده و احتمالاً بازدیدهایی از شهرستان خمین طی برنامه ریزی های انجام شده توسط نهاد ریاست جمهوری انجام خواهد شد و سپس رئیس‌جمهور پس از شهرستان خمین در مرکز استان حضور پیدا می‌کنند و تا بعدازظهر تعدادی بازدید برنامه‌ریزی‌شده و تعدادی بازدید سرزده را انجام خواهند داد.

 

وی افزود: رئیس‌جمهور در بعدازظهر روز جمعه جلسه‌ای با حضور جمعی از نخبگان و برگزیدگان استان از همه اقشار مردم از جمله تولیدکنندگان، صنعتگران، ایثارگران، فعالان شاخص فرهنگی، کشاورزان شاخص، هنرمندان، ورزشکاران و روحانیون و… خواهند داشت.

 

استاندار مرکزی گفت: جلسه رئیس‌جمهور با نخبگان استان مرکزی با حضور حضرت آیت‌الله اراکی، نماینده مردم استان مرکزی در مجلس نخبگان رهبری و همچنین برگزیدگان و نخبگان اقشار مختلف مردم از سراسر استان مرکزی برگزار می‌شود.

 

مخلص الائمه با بیان این‌که پس از فروکش کردن بیماری کرونا دیدار عمومی رئیس‌جمهور با مردم محقق شده است، گفت: حضرت آیت‌الله رئیسی پس‌از جلسه با نخبگان استان مرکزی در ساعت ۱۷ بعدازظهر در ورزشگاه شهدای پنجم مرداد اراک دیدار عمومی خواهند داشت.

 

وی عنوان کرد: در ادامه برنامه‌های سفر رئیس جمهور جلسه شورای اداری استان مرکزی در محل استانداری تشکیل خواهد شد که در این جلسه نمایندگان رئیس‌جمهور گزارش‌هایی از سفر را ارائه می‌دهند و این جلسه با صحبت‌های نماینده ولی‌فقیه و استاندار و همچنین رئیس‌جمهور با ابلاغ مصوبات سفر خاتمه می‌یابد.

 

استاندار مرکزی بیان کرد: در پایان این سفر گفتگو و کنفرانس خبری رئیس‌جمهور برگزار خواهد شد که جمع‌بندی نهایی برای ارائه به عموم مردم صورت می‌گیرد.

 

مخلص الائمه تصریح کرد: گفتنی است که همزمان با برنامه‌های سفر آیت‌الله رئیسی نمایندگان، معاونین و وزرا در ۸ نقطه از استان حضور پیدا خواهند کرد و با ظرفیت و مسائل شهرستان‌ها آشنا خواهند شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید