امروز پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

ریزش دیواره پل افتتاح نشده در فریدونکنار

مازندران – ابتکارآنلاین: بخش‌هایی از دیواره پل کمربندی فریدونکنار قبل از افتتاحیه فرو ریخت.
کد خبر: 618
زمان انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۶ بعد از ظهر -
17 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – کوروش ابراهیم زاده گرجی فرماندار فریدونکنار گفت: در هنگام ساخت پل زمانی که خاک را می‌کوبیدند بخشی از دیواره پل به سمت بیرون متمایل شده بود و پیمانکار برای اینکه این مشکل را حل کند تلاش کرد این بلوک‌ها را اصلاح ساختاری کند که دیواره فروریخت.

 

او این اتفاق را ناشی از اشتباه پیمانکار دانست و گفت: کارشناسان فنی راه و شهرسازی اعلام کردند این دیواره فقط جنبه حفاظت از عدم ریزش خاک و زیبایی بدنه پل دارد و اشکال ایمنی ندارد اما با توجه به اینکه قسمت تخریب شده وسط پل و زیر ناحیه‌ای قرار دارد که پل روی آن بنا شده است این موضوع خطرناک است و پیمانکار باید فکر اساسی کند.

 

فرماندار فریدونکنار گفت: این پل توسط راه و شهرسازی دارد ساخته می شود و هنوز آماده بهره برداری نشده است.

 

ابراهیم زاده گرجی گفت: در روز‌های اول حضورم در فرمانداری برخی‌ها اعلام کرده بودند که این پل آماده بهره برداری بود و افتتاح نکردن آن یک بازی سیاسی است اما همان موقع هم چند مرتبه اعلام کردیم که این پل نقص فنی دارد.

 

او گفت: حتی برای افتتاح این پل هم تاریخی را اعلام کردند که کارشناسان فنی فرمانداری اعلام کردند این پل نقص ایمنی دارد و تا زمانی که این نقص‌ها رفع نشود قابل بهره برداری نیست.

 

فرماندار فریدونکنار گفت: مسئولان راه و شهرسازی به استانداری گفتند که در فاصله دو عید قربان و غدیر امسال نواقص پل را برطرف و آماده بهره برداری می‌کنند اما وقتی نظرات کارشناسان فنی فرمانداری را به استاندرای اعلام کردیم این افتتاحیه به تعویق افتاد.

 

ابراهیم زاده گرجی گفت: این پل موارد کوچک دیگری نیز دارد که پیمانکار موظف است آن را اصلاح کند و تا زمانی که همه این موارد برطرف نشود این پل افتتاح نخواهد شد.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید