امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

اصلاح طرح هادی روستایی بخش مرکزی ورامین

ورامین – ابتکارآنلاین: بخشدار مرکزی ورامین گفت : اصلاح طرح های هادی روستایی با رویکرد رفع مشکلات مردم به زودی در بخش مرکزی ورامین انجام خواهد شد.
کد خبر: 761
زمان انتشار: ۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۱ بعد از ظهر -
25 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید محمد زاهدی در جلسه بررسی مسائل و مشکلات طرح های هادی روستایی بخش مرکزی که روز یکشنبه برگزار شد اظهار داشت:برای توسعه بافت روستاهای مختلف نمی توان یک نسخه کلی تهیه کرد، بلکه بر مبنای نیاز و شرایط هر روستا باید برای آن تصمیم گیری کرد و با در نظر گرفتن مسائل و موضوعات به روز روستا تصمیم گیری کرد.

 

وی ضمن تاکید بر تعیین محدوده بافت روستایی و بازنگری آن در برخی روستاهای بخش مرکزی گفت: جلسات تصمیم گیری در حوزه طرح هادی می بایست اصلاح شده و برمبنای درجه اهمیت اگر موردی از الحاق به بافت علاوه بر نیاز به تصمیمات فنی به تصمیمات مدیریتی نیز نیاز داشت، در جلسات مدیریتی مطرح و بررسی شود و کار از جلسات به اجرا در بیاید.

 

زاهدی  افزود: با توجه به جلسه چند روز گذشته استاندار تهران با اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و کارشناسان مربوطه در خصوص طرح های هادی روستایی استان این موضوع تسریع داده شد.

 

وی تصریح کرد : مجموعه بخش مرکزی ورامین با همدلی و همکاری بنیاد مسکن شهرستان در خصوص رفع و تسهیل این موضوع پیشگام بوده است و به زودی تمامی روستاهای بخش مرکزی تعیین محدوده بافت روستایی به روز خواهند شد.

 

ورامین با ۳۰۰ هزار جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران استان تهران واقع شده است و دارای دو بخش مرکزی و بخش جوادآباد است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید