امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

تمهیدات لازم برای شرکت زائران در مراسم پیاده‌روی‌ اربعین در شهرقدس انجام گرفت

شهرقدس- ابتکارآنلاین: فرماندار شهرقدس گفت: ستادهای استانی طبق برنامه‌ریزی از قبل انجام شده اقدامات لازم برای تهیه امکانات از جمله غذای گرم و سرد و اسکان زائران در شهرهای مسیر و عتبات را در دست انجام دارند و این شهرستان نیز در همین راستا فعالیت می‌کند.
کد خبر: 804
زمان انتشار: ۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷ بعد از ظهر -
23 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین- وحید گلی‌کانی روز دوشنبه در سومین نشست ستاد اربعین شهرستان با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و دیگر مسئولان افزود: نمایندگان بخش خصوصی با احساس تکلیف در این حماسه با توان هرچه بیشتر به ایفای نقش خود پرداخته و از شورای شهر و مجموعه شهرداری انتظار می‌رود برای تامین ۱۴ دستگاه اتوبوس نسبت به انتقال زائرین بی بضاعت و تحت پوشش نهادهای حمایت اقدام کنند.

 

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه داشتن گذرنامه معتبر برای حضور در مراسم پیاده‌روی اربعین ضروری است، باید برای افزایش حضور متقاضیان در دفاتر پلیس+۱۰ برای تهیه گذرنامه تمهیدات لازم اتخاذ شود.

 

گلی‌کانی بیان کرد: بخش خصوصی باید برای برگزاری باشکوه مراسم پیاده‌روی‌ اربعین همراهی کنند و باید با برنامه‌ریزی قبلی سایر فعالیت‌ها اجرا شود، زیرا بیانگر وجود تفکر جمعی نشات گرفته از مدیریت معنوی و مذهبی شهرستان است.

 

فرماندار شهرقدس در خصوص برگزاری مراسم جاماندگان اربعین اظهار کرد: منابع درآمدی شهرستان باید برای فعالیت‌های شهرستان استفاده شود و اداره اوقاف باید نسبت به برگزاری مراسم جاماندگان اربعین فعالیت کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید