امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
فرماندار قرچک:

قرچک نیازمند ساخت ۶ کتابخانه جدید است

قرچک- ابتکارآنلاین: فرماندار قرچک گفت: در شهرستان قرچک شش کتابخانه داریم و برای رسیدن به استانداردها نیازمند ساخت شش کتابخانه دیگر هستیم.
کد خبر: 800
زمان انتشار: ۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۸ بعد از ظهر -
23 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علیرضا فاتحی نژاد پیش از ظهر دوشنبه در جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی قرچک با بیان اینکه حال کتاب و کتاب‌خوانی خوب نیست، گفت: در وهله اول باید از خود مسئولین شروع شود و برای بالا بردن سرانه کتاب‌خوانی در کشور ابتدا باید ما مسئولین کتاب‌خوان شویم.

 

وی افزود: ما مسئولین بارها درباره نان مردم جلسه و بازدید می‌گذاریم ولی آیا برای فکر و روح آنها هم این کار را می‌کنیم، آیا مسئولان ماهی یک بار همراه خانواده به کتابخانه ها می‌روند و اعضا خانواده خود را عضو کتابخانه می‌کنند.

 

فرماندار قرچک با اشاره به گرانی بیش از حد کتاب و افزایش مراجعه به کتابخانه‌ها اظهار داشت: باید این فضا را تبدیل به بستری مناسب برای رشد فکری جامعه کنیم

 

وی با تاکید بر سهولت دسترسی کتاب به مردم مطرح کرد: ما باید کاری کنیم لحظاتی مردم موبایل‌ها را کنار و به جای آن کتاب دست گیرند.

 

فاتحی‌نژاد تصریح کرد: در شهرستان قرچک شش کتابخانه داریم و برای رسیدن به استانداردها نیازمند ساخت شش کتابخانه دیگر هستیم.

 

در پایان حکم عضویت بخشدار مرکزی قرچک در انجمن کتابخانه های عمومی به وی اهدا شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید