امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
با تلاش دادگستری بوشهر در یک سال گذشته

جلوگیری از تعطیلی ۲۴ واحد تولیدی در استان بوشهر

بوشهر – ابتکارآنلاین: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: از تیرماه سال گذشته تاکنون با ورود دادگستری استان با رفع مشکلات ۲۴ واحد تولیدی از تعطیلی و بیکاری تعداد بسیاری نیروی کار آن‌ها جلوگیری شد.
کد خبر: 927
زمان انتشار: ۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹ قبل از ظهر -
499 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی جمادی بیان کرد: براساس آمار ثبت شده مشکل تعداد ۲۴ کارخانه و یا واحد تولیدی از جمله گروه صنعتی زرین مروارید آسیا، گروه صنعتی مبارک، شرکت پاک شیمی، شرکت پرورش ماهی یثرب و شرکت سپید پایدارجنوب و… با پیگیری‌های ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان بوشهر در یک سال گذشته برطرف و از تعطیلی آن‌ها جلوگیری شده است.

 

وی افزود: برخی از مشکلات واحد‌های تولیدی ناشی از شرایط اقتصادی موجود در جامعه است و دادگستری استان بوشهرتلاش می‌کند که از مسیر قانونی و با استفاده از اختیارات خود نسبت به حل مشکلات آنان اقدام کند.

 

جمادی با تاکید براین موضوع که حمایت از تولید از برنامه‌های مهم قوه قضاییه است و بر این اساس در راستای آشنایی نزدیک با مسایل و مشکلات واحد‌های تولیدی از صنایع استان بازدید می‌شود گفت: در چهارچوب قوانین و مقررات برای حل مسایل تولید و مشکلات صنعتگران با دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های خدمات رسان و بانک‌ها تلاش می‌کنیم.

(منبع: خبرگزاری صدا وسیما)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *