امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
با تلاش دادگستری بوشهر در یک سال گذشته

جلوگیری از تعطیلی ۲۴ واحد تولیدی در استان بوشهر

بوشهر – ابتکارآنلاین: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: از تیرماه سال گذشته تاکنون با ورود دادگستری استان با رفع مشکلات ۲۴ واحد تولیدی از تعطیلی و بیکاری تعداد بسیاری نیروی کار آن‌ها جلوگیری شد.
کد خبر: 927
زمان انتشار: ۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹ قبل از ظهر -
18 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – علی جمادی بیان کرد: براساس آمار ثبت شده مشکل تعداد ۲۴ کارخانه و یا واحد تولیدی از جمله گروه صنعتی زرین مروارید آسیا، گروه صنعتی مبارک، شرکت پاک شیمی، شرکت پرورش ماهی یثرب و شرکت سپید پایدارجنوب و… با پیگیری‌های ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان بوشهر در یک سال گذشته برطرف و از تعطیلی آن‌ها جلوگیری شده است.

 

وی افزود: برخی از مشکلات واحد‌های تولیدی ناشی از شرایط اقتصادی موجود در جامعه است و دادگستری استان بوشهرتلاش می‌کند که از مسیر قانونی و با استفاده از اختیارات خود نسبت به حل مشکلات آنان اقدام کند.

 

جمادی با تاکید براین موضوع که حمایت از تولید از برنامه‌های مهم قوه قضاییه است و بر این اساس در راستای آشنایی نزدیک با مسایل و مشکلات واحد‌های تولیدی از صنایع استان بازدید می‌شود گفت: در چهارچوب قوانین و مقررات برای حل مسایل تولید و مشکلات صنعتگران با دستگاه‌ها از جمله دستگاه‌های خدمات رسان و بانک‌ها تلاش می‌کنیم.

(منبع: خبرگزاری صدا وسیما)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید