امروز پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

یادواره شهدای عملیات مرصاد در پاکدشت

پاکدشت – ابتکارآنلاین: یادواره ۱۷ شهید سرافراز پاکدشتی عملیات پیروزمندانه مرصاد در مسجد امیرالمومنین این شهرستان برگزار شد.
کد خبر: 959
زمان انتشار: ۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۵ بعد از ظهر -
14 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون حقوقی و استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که سخنران ویژه این مراسم بود در جمع مردم پاکدشت گفت: منافقین با تمام توان و ظرفیت نیروی انسانی و ماشین آلات جنگی وارد کشور شدند، اما رشادت و غیرت رزمندگان شما آن‌ها را در کمینگاه گرفتار و زمین گیر کرد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدمهدی عرب انصاری افزود: صدام دشمن خارجی بود، اما منافقین در حالی که تا حلقوم از سرمایه ملت بهره برده و ۱۷ هزار نفر را در کشور شهید کرده بودند حالا از زن و مرد در عملیات نظامی برای حمله به کشور صف آرایی کرده بودند.

وی گفت: این‌ها ۳۰ کیلومتر دیگر تا کرمانشاه فاصله داشتند و اگر غیرت شهیدان و رزمندگان شما نبود و آن‌ها پیشروی کرده بودند روحیه مردم از دست می‌رفت چراکه منافقین به قدری جنایتکار بودند که حتی به بیماران بستری روی تخت‌های بیمارستان هم رحم نکردند و آن‌ها را به شهادت رساندند.

وی افزود: امروز تفاله‌ای باقیمانده از این گروه تروریستی هزاران نفر را اجیر کرده اند و در عملیات سایبری علیه ملت و کشور مطلب منتشر می‌کنند و مسئاله درست می‌کنند برای انقلاب اسلامی و با فریب و نیرنگ‌های فضای مجازی، ایران عزیز که در اوج است را طوری جلوه می‌دهند که این کشور انگار تا چند روز بیشتر نمی‌تواند به حیات خود ادامه دهد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید