امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
فرماندار پیشوا:

آبگرفتگی مجتمع‌های مسکونی پیشوا رفع شد

پیشوا- ابتکارآنلاین: فرماندار شهرستان پیشوا گفت: آبگرفتگی‌های رخ داده در مجتمع‌های مسکونی شهرستان پیشوا که در پی بارش‌های شدید چندساعته در این شهرستان رخ داده بود به طور کامل رفع شد.
کد خبر: 978
زمان انتشار: ۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰ بعد از ظهر -
490 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – ابراهیم تاجیک‌نوری بامداد جمعه گفت: در پی بارش‌ شدید باران در شهرستان پیشوا، در برخی از مناطق شهرستان پیشوا به ویژه مجتمع‌های مسکونی به دلیل شرایط خاص احداث واحدهای مسکونی، آبگرفتگی معابر رخ داده بود که نیروهای امدادی و به ویژه عوامل شهرداری در محل آبگرفتگی حضور پیدا کردند.

 

وی افزود: با حضور به موقع نیروهای امدادی، از ورود آب به مجتمع‌های مسکونی جلوگیری شد و با استفاده از پمپ‌های کف‌کش، آب از معابر تخلیه و به جوی‌های آب هدایت گردید.

 

تاجیک‌نوری تصریح کرد: بر اثر بارش شدید باران، در برخی زیرگذرهای شهرستان نیز آبگرفتگی حادث شده بود که با حضور نیروهای امدادی این مشکل نیز برطرف شد و هم اکنون شرایط زیرگذرها عادی است و تردد در آن‌ها به سهولت انجام می‌شود.

 

وی گفت: در بخش مرکزی و جلیل‌آباد نیز بخشداران و دهیاران در آماده باش کامل به سر برده و تا کنون گزارشی مبنی بر ورود آب به  منازل مردم در مناطق روستایی گزارش نشده است.

 

شهرستان پیشوا با دو بخش مرکزی و جلیل‌آباد و با ۸۰ هزار نفر جمعیت در ۴۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *