امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

حضور فعال دستگاههای خدمات رسان استان تهران در فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: دستگاههای خدمات رسان و امدادی شهرستانهای استان تهران با تمام توان در منطقه سیل زده فیروزکوه حضور دارند.
کد خبر: 1160
زمان انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳ بعد از ظهر -
242 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون خدمات شهری شهرداری اسلامشهر گفت : با وقوع سیلاب در فیروزکوه ستاد مدیریت بحران اسلامشهر با تشکیل جلسه ، تمام تجهیزات مورد نیاز آوار برداری شامل ۸ دستگاه خودروهای سنگین کامیونت ، لودر ، بیل زنجیری و ۷ دستگاه خودروی باب کت ویژه عملیات خاکبرداری را به روستای مزداران اعزام شد.

اکبر گنجی افزود : ۲۸۰ نفر از نیروهای انسانی در قالب گروههای جهادی ، فنی ، نیروهای امدادی و اپراتورهای دستگاهها و تجهیزات هم همزمان با این ماشین الات وارد منطقه شدند.

معاون عمرانی فرمانداری ورامین هم گفت : با هماهنگی هایی که با ستاد مدیریت بحران استان تهران انجام شد در ساعات اولیه وقوع سیلاب ، ادوات سنگین و نیمه سنگین مورد نیاز برای منطقه سیل زده فیروزکوه اعزام شد.

محمدی در اینباره افزود : فرمانداری ورامین با همکاری فرمانداری های شهرستانهای قرچک و پیشوا معابر اصلی و درجه یک این روستا را پاکسازی کردند .

مردم روستای مزداران فیروزکوه هم از حضور به موقع و فعالیت های دستگاههای خدمات رسان شهرستانهای استان تهران در حادثه تلخ سیلاب در این روستا قدر دانی می کنند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *