امروز پنجشنبه ۲۰ مرداد ۱۴۰۱

حضور فعال دستگاههای خدمات رسان استان تهران در فیروزکوه

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: دستگاههای خدمات رسان و امدادی شهرستانهای استان تهران با تمام توان در منطقه سیل زده فیروزکوه حضور دارند.
کد خبر: 1160
زمان انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۳ بعد از ظهر -
8 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – معاون خدمات شهری شهرداری اسلامشهر گفت : با وقوع سیلاب در فیروزکوه ستاد مدیریت بحران اسلامشهر با تشکیل جلسه ، تمام تجهیزات مورد نیاز آوار برداری شامل ۸ دستگاه خودروهای سنگین کامیونت ، لودر ، بیل زنجیری و ۷ دستگاه خودروی باب کت ویژه عملیات خاکبرداری را به روستای مزداران اعزام شد.

اکبر گنجی افزود : ۲۸۰ نفر از نیروهای انسانی در قالب گروههای جهادی ، فنی ، نیروهای امدادی و اپراتورهای دستگاهها و تجهیزات هم همزمان با این ماشین الات وارد منطقه شدند.

معاون عمرانی فرمانداری ورامین هم گفت : با هماهنگی هایی که با ستاد مدیریت بحران استان تهران انجام شد در ساعات اولیه وقوع سیلاب ، ادوات سنگین و نیمه سنگین مورد نیاز برای منطقه سیل زده فیروزکوه اعزام شد.

محمدی در اینباره افزود : فرمانداری ورامین با همکاری فرمانداری های شهرستانهای قرچک و پیشوا معابر اصلی و درجه یک این روستا را پاکسازی کردند .

مردم روستای مزداران فیروزکوه هم از حضور به موقع و فعالیت های دستگاههای خدمات رسان شهرستانهای استان تهران در حادثه تلخ سیلاب در این روستا قدر دانی می کنند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید