امروز جمعه ۴ خرداد ۱۴۰۳
فرماندار ری:

۴۰۰ نانوایی در شهرری به دستگاه خرید هوشمند متصل شده است

ری – ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: ۴۰۰ نانوایی از مجموعه ۷۰۰ نانوایی این شهرستان به کارت اعتباری خرید نان مجهز و هوشمندسازی شده اند.
کد خبر: 1156
زمان انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵ قبل از ظهر -
250 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمید زمانی افزود: فرایند هوشمندسازی نانوایی های شهرستان ری با قوت ادامه دارد و اکنون بیش از دو سوم آنها به کارت خوان های اعتباری مجهز شده اند.

 

وی یادآورشد: این روند تا زمان رفع نواقص آزادسازی قیمت آرد و اتمام ارائه آرد به قیمت های قبلی و آغاز عرضه با نرخ جدید ادامه دارد.

 

زمانی اظهارداشت: به زودی تمامی ۷۰۰ نانوایی شهرستان به سیستم کارت اعتباری مجهز و هوشمند می شوند و در طی این روند نواقص آن نیز ارزیابی و اصلاح می شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری هوشمندسازی نانوایی ها را زمینه ساز قانونمندسازی فروش نان، جلوگیری از تخلفات و اسراف و شفاف سازی عملکرد نانوایی ها برشمرد.

 

وی خاطرنشان کرد: عمده تخلفاتی که از زمان آزادسازی نرخ نان برای نانوایی ها غیر دولتی به ثبت رسیده مربوط به عرضه خارج از شبکه آرد و نان، سبک بودن چانه ها و کم فروشی بوده است.

 

زمانی از تشدید نظارت ها و بازرسی ها خبر و ادامه داد: در کنار استفاده از توان نیروهای بسیج برای بازرسی، افرادی نیز در بخشداری ها برای کمک به نظارت و بازرسی آموزش می بینند تا در مقابل سودجویی ها به موقع ورود داشته باشند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *