امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
فرماندار ری:

۴۰۰ نانوایی در شهرری به دستگاه خرید هوشمند متصل شده است

ری – ابتکارآنلاین: فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: ۴۰۰ نانوایی از مجموعه ۷۰۰ نانوایی این شهرستان به کارت اعتباری خرید نان مجهز و هوشمندسازی شده اند.
کد خبر: 1156
زمان انتشار: ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵ قبل از ظهر -
12 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حمید زمانی افزود: فرایند هوشمندسازی نانوایی های شهرستان ری با قوت ادامه دارد و اکنون بیش از دو سوم آنها به کارت خوان های اعتباری مجهز شده اند.

 

وی یادآورشد: این روند تا زمان رفع نواقص آزادسازی قیمت آرد و اتمام ارائه آرد به قیمت های قبلی و آغاز عرضه با نرخ جدید ادامه دارد.

 

زمانی اظهارداشت: به زودی تمامی ۷۰۰ نانوایی شهرستان به سیستم کارت اعتباری مجهز و هوشمند می شوند و در طی این روند نواقص آن نیز ارزیابی و اصلاح می شود.

 

فرماندار ویژه شهرستان ری هوشمندسازی نانوایی ها را زمینه ساز قانونمندسازی فروش نان، جلوگیری از تخلفات و اسراف و شفاف سازی عملکرد نانوایی ها برشمرد.

 

وی خاطرنشان کرد: عمده تخلفاتی که از زمان آزادسازی نرخ نان برای نانوایی ها غیر دولتی به ثبت رسیده مربوط به عرضه خارج از شبکه آرد و نان، سبک بودن چانه ها و کم فروشی بوده است.

 

زمانی از تشدید نظارت ها و بازرسی ها خبر و ادامه داد: در کنار استفاده از توان نیروهای بسیج برای بازرسی، افرادی نیز در بخشداری ها برای کمک به نظارت و بازرسی آموزش می بینند تا در مقابل سودجویی ها به موقع ورود داشته باشند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید