امروز پنجشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۳

زنی که به داشتن سبیل افتخار می کند!

یک زن هندی با سبیل عجیب خود به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.
کد خبر: 1228
زمان انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۴ بعد از ظهر -
276 بازدید

تمسخر اطرافیان و کاربران در فضای مجازی نیز نتوانسته از علاقه یک زن هندی به سبیل هایش کم کند. «شیجا» ۳۵ ساله با وجود همه حاشیه‌هایی که برایش ایجاد شده می‌گوید از این بابت نگران نیست و همچنان علاقمند به بلند کردن سبیل هایش دارد. او در زیر عکسی که از خود در واتس آپش گذاشته نوشته: «من عاشق سبیلم هستم.»

او بار‌ها با افرادی ملاقات کرده یا در فیسبوک آشنا شده که از او در مورد علت گذاشتن سبیل از وی سوال می کنند اما جواب شیجا این است: «فقط می توانم بگویم که خیلی سبیلم را دوست دارم.»

شیجا که در منطقه کنور واقع در ایالت جنوبی کرالا هند زندگی می‌کند مانند همه زنان موهای نازکی در پشت لب خود داشت اما هرگز احساس نکرد که نیاز به تراشیدن آنها داشته باشد. از حدود پنج سال پیش از موهای نازک، ضخیم تر شده و تبدیل به سبیل شدند. شیجا که خوشحال بود تصمیم گرفت آنها را حفظ کند.

شیجا در این باره می‌گوید: « حالا دیگر حتی تصورش را نمی توانم بکنم که سبیل نداشته باشم.  وقتی اپیدمی کرونا آغاز شد علاقه ای به زدن  ماسک نداشتم، چون سبیلم را می‌پوشاند.»

 

بسیاری از افرادی که با شیجا رودرو می‌شوند به او توصیه می کنند تا سیبل هایش را بتراشد، اما او علاقه ای به این کار ندارد. شیجا در پایان افزود: « من هرگز احساس نکردم که بخاطر داشتن این سبیل‌ها زیبا نیستم یا این موها زائد است و نباید روی صورتم باشد.»

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *