امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱

مرز خسروی آماده‌ی برگزاری کنگره‌ی عظیم اربعین حسینی است

کرمانشاه – ابتکارآنلاین: سرپرست فرمانداری قصرشیرین گفت: مرز رسمی خسروی و شهرستان مرزی قصرشیرین آماده برگزاری کنگره‌ی عظیم اربعین و میزبانی از زائران حسینی است.
کد خبر: 1210
زمان انتشار: ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰ بعد از ظهر -
11 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – مرز خسروی آماده‌ی برگزاری کنگره‌ی عظیم اربعین حسینی است محمد حیدری امروز چهارشنبه در جلسه بررسی امنیت اربعین با حضور مسوولان انتظامی استان کرمانشاه و شهرستان قصرشیرین، افزود: برای ارائه‌ی خدمات شایسته‌تر به زائران اربعین و برگزاری هرچه باشکوه‌تر این رویداد بزرگ نیازمند کمک و همراهی تمامی دستگاه‌های مختلف هستیم و همه مسوولان در استان و شهرستان با تمامی ظرفیت‌ها برای تقویت زیرساخت‌های اربعین به ما کمک کنند .

نماینده عالی دولت در قصرشیرین با تاکید بر اهمیت مقوله‌ی امنیت و اینکه دغدغه‌های امنیتی بسیار مهم است، گفت: هیچ کاری بدون امنیت به سرانجام نمی‌رسد و در سطوح گوناگون نیازمند این مهم هستیم.

وی با تاکید بر استفاده از تجربیات گذشته در اربعین سنوات قبل، گفت: باید شرایط جدید را پیش بینی کنیم، چون هر مقطعی شرایط خاصی دارد و به طور یقین اربعین امسال از نظر جمعیتی و ارائه‌ی خدمات متفقاوت از سنوات قبل خواهد بود.

فرمانده انتظامی قصرشیرین نیز از آمادگی کامل عوامل انتظامی و مرزبانی برای برقراری نظم و امنیت برگزاری رویداد اربعین خبرداد و گفت: همکاران ما در تمامی واحد‌های مختلف آماده میزبانی زائران و ارائه‌ی خدمات لازم به آن‌ها هستند.

سرهنگ «محمد محمدی» افزود: روزانه روزانه مسائل و مشکلات را با کمک یگان ویژه به صورت میدانی بررسی می‌کنیم و تمهیدات لازم برای استقرار یگان‌های انتظامی انجام شده و مکان‌های مختلفی برای حضور نیرو‌ها پیش بینی شده است.

 

وی از برگزاری رزمایش‌های مختلف برای آمادگی کلیه‌ی نیرو‌ها خبرداد و گفت: تردد زائران اربعین از مرز رسمی خسروی توفیقی بزرگ برای همه ما است و تمام تمهیدات لازم برای تردد زائران اربعین در مرز رسمی خسروی اتخاذ شده است.

 

فرمانده انتظامی قصرشیرین گفت: به طور یقین با تلاش ماموران انتظامی و هنگ مرزی شاهد نظم و امنیت در شهرستان قصرشیرین برای تردد زائران از مرز خسروی خواهیم بود.

 

ساماندهی مسیر‌های تردد زوار، بررسی مسائل و مشکلات و رفع نواقص موجود، ایجاد زیرساخت‌ها و امکانات لازم برای زوار از دیگر موارد مورد بحث در این جلسه بود.

(منبع: خبرگزاری صدا و سیما)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید