امروز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳

سقوط کودک از پنجره باز ماشین به خیابان

سهل انگاری والدین در بازگذاشتن شیشه خودرو موجب سقوط فرزند آنها به داخل خیابان شد.
کد خبر: 1402
زمان انتشار: ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۰ بعد از ظهر -
255 بازدید

ویدئویی که به تازگی منتشر شده است سقوط یک کودک از شیشه باز خودرو در یکی از خیابان‌های چین را به تصویر می‌کشد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین این کودک از داخل خودرویی در پشت یک چراغ قرمز در نینگبو، شهری در شرق چین واقع در جنوب شانگ‌های به بیرون سقوط کرد.

 

ویدئویی که توسط دوربین خیابان تهیه شده چگونگی وقوع حادثه را نشان می‌دهد. در ابتدای این ویدئو در حالی که این کودک دختر سرش را از پنجره ماشین بیرون آورده دیده می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود با حرکت خودرو این کودک از پنجره به بیرون سقوط می‌کند. این در حالی است که والدین کودک متوجه این حادثه نشده و به راه خود ادامه می‌دهند.

خوشبختانه تعدادی از رانندگان متوجه این حادثه شده و با توقف خودرو‌های خود به کمک این کودک می‌شتابند. در این ویدئو یک راننده این کودک را از روی کف خیابان برداشته و او را به پیاده رو منتقل می‌کند. این کودک در حالی که دچار جراحت سطحی شده بود به بیمارستان محلی منتقل شد. این ویدئو در توئیتر منتشر شد. کاربری که این ویدئو را منتشر کرد در شرح آن نوشت: «بی خیال‌ترین پدر و مادر.»

 

این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «چقدر پدر و مادر بی خیالی هستند که حتی متوجه سقوط فرزند خود نشدند و به راه خود ادامه دادند.»

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *