امروز سه شنبه ۱ اسفند ۱۴۰۲
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

۱۲ محرم یادآور قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ است

ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ریشه در عاشورا و شعارهای عاشورایی دارد گفت: ۱۲ محرم یادآور قیام خونین ۱۵ خرداد سال ۴۲ است.
کد خبر: 1515
زمان انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۲ قبل از ظهر -
206 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی صبح چهارشنبه در جمع عزاداران حسینی در مسجد ۱۴ معصوم (ع) ورامین با اشاره به ۱۲ محرم سالروز قیام مردم انقلابی دشت ورامین در ۱۵ خرداد سال ۴۲ که تقارن با ۱۲ محرم داشت گفت: ریشه انقلاب اسلامی عاشورا و شعارهای عاشورایی بوده و هست.

 

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران افزود: شهدای ۱۵ خرداد ۴۲ که در برابر رژیم منحوس پهلوی سینه سپر کردند آگاهانه و با اقتدا به سیدالشهدا (ع) ویاران عاشورایی او در این راه قدم گذاشتند و به شهادت رسیدند.

 

وی با گرامیداشت یاد امام راحل (ره) و شهدای ۱۵ خرداد دشت ورامین، زنده نگهداشتن این حماسه تاریخی را وظیفه‌ای مهم و انقلابی دانست و افزود: باید در گام دوم انقلاب با همین روحیه در مسیر امام و شهدا و رهبری گام برداشت.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان یاد شهیدان «طباطبایی»، «معصوم شاهی»، «اردستانی»، «مهابادی»، «خانی»، «عرب مقصودی» و «رجبی» را گرامی داشت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید