امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران:

شهیدان رجایی و باهنر الگویی برای دولتمردان هستند

ورامین – ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: دولت ۲۷ روزه شهیدان محمدعلی رجایی و محمد جواد باهنر رئیس جمهور و نخست وزیر وقت کشورمان الگویی برای دولتمردان است.
کد خبر: 2026
زمان انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۸ بعد از ظهر -
230 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز شنبه در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هشتم شهریور سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر که در دفتر شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ورامین برگزار شد اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر الگوی حقیقی دولتمردانند و در مدت ۲۷ روز کار خود، برکات و آثار فراوانی را برای کشور به همراه آوردند و لازم است تا ابعاد شخصیت آنان برای جامعه بازگو شده و تبیین گردد.

 

وی اظهار داشت: در ایام شهریور، علاوه بر شهادت شهیدان رجایی و با هنر، اتفاقات دیگری نیز در ایران اسلامی رخ داده که از جمله می‌توان به شهادت شهید اندرزگو و بزرگانی از جمله شهید لاجوردی، شهید عراقی و فرزندشان، آیت اللله مدنی ، آیت الله قدوسی، شهید دستجردی  که مجموعه ای از شخصیت‌های نظام هستند را یاد کرد.

 

محمودی با تأکید بر لزوم تبیین جریان نفاق در کشور گفت: در دوران انقلاب اسلامی آن چنان که باید، برای شهدای انقلاب کار نشده و حال که تفکر انقلابی در کشور حاکم است ضروری است تا با شناخت ابعاد گوناگون بزرگداشت این شخصیت‌ها، بتوان کاری در خور شأن شهدا انجام داد.

 

امام جمعه موقت ورامین گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی در سراسر کشور و به ویژه شهرستان ورامین با قبل از انقلاب قابل قیاس نیست از این رو، از دستگاه های اجرایی و نهادهای مختلف درخواست می‌شود تا با بررسی خدمات صورت گرفته در دوران انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قبل از انقلاب، تبلیغات مسموم صورت گرفته توسط دشمنان را خنثی کنند.

 

وی از دیدار با خانواده شهدای کارمند، برگزاری یادواره شهید اندرزگو، برگزاری مراسم روستایی در بخش مرکزی، برگزاری مراسم محوری در مرکز شهر ورامین، بهره گیری از فرصت نماز جمعه توسط دولتمردان، فعال شدن گروه های مردمی، احزاب و تشکل ها در این مناسبت برای تبلیغ و مقابله با جریان های معاند و برنامه ریزی مراکز فرهنگی و آموزشی برای تبیین جریان هشتم دادستان عمومی و انقلاب ورامین نیز در این جلسه گفت: جنگ نرم دشمنان علیه ایران اسلامی، علنی و آشکار شده و معاندین و دشمنان به این ابزار پیچیده متوسل شده‌اند تا به این نظام الهی صدمه وارد کنند.

 

علیرضا شمس اظهار داشت: برای مقابله با این تهدید دشمن لازم است تا به صورت جدی و با برنامه‌ریزی به روز و ایده آل وارد میدان شده و این توطئه را نیز خنثی کرد.

 

وی از دستگاه های اجرایی خواست تا برای احقاق حقوق عامله وارد شوند و مطالبه گری های به حق مردم از این دستگاه‌ها را مد نظر مدیران و کارکنان خود قرار دهند.

در روز ۸ شهریور ۱۳۶۰ محمدعلی رجایی رییس‌جمهوری و محمدجواد باهنر نخست‌وزیر وقت به همراه گروهی از اعضای هیات دولت در انفجار دفتر نخست‌وزیری به شهادت رسیدند.

ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *