امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
امام جمعه دماوند:

بیمارستانهای دماوند نیازمند توجه و کمک بیشتر مسئولان و خیران است

دماوند- ابتکارآنلاین: امام جمعه دماوند با تاکید بر تمرکز بر ارتقای سطح کیفی خدمات بهداشتی به مردم در این شهرستان گفت: دو بیمارستان موجود در دماوند نیازمند توجه و کمک بیشتر مسئولان و خیران است.
کد خبر: 2144
زمان انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹ بعد از ظهر -
19 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی، ظهر دوشنبه در آئین تودیع و معارفه رئیس بیمارستان سوم شعبان دماوند که با حضور طاهرخانی فرماندار، زمهریر معاون سیاسی و انتظامی فرماندار شهرستان دماوند، خیرخواه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند، سلیمانی بخشدار مرکزی دماوند، اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان برگزار شد ضمن برشمردن اقدامات انجام شده در مدت ریاست سابق بیمارستان سوم شعبان اظهار داشت: پروژه‌های بسیاری در این مدت اجرا و بخش‌های مختلفی در این حوزه تجهیز و نوسازی شدند همچنین اقدامات عمرانی بسیاری را در این مدت شاهد بودیم.

 

وی افزود: همه ادارات مخصوصاً کادر بهداشت و درمان و نیز تکریم ارباب رجوع تمرکز کنند که البته در این زمینه تکریم ارباب رجوع مسئولان مربوطه موفق عمل کرده اند.

 

امام جمعه شهرستان دماوند گفت: هم دولت و هم خیرین باید به دو بیمارستان موجود در شهرستان دماوند کمک کنند، شبکه بهداشت و درمان در بیمارستان‌ها مقدم است چرا که بهداشت بر درمان مقدم است.

 

فتاح دماوندی ادامه داد: اگر به بهداشت در سطح عالی توجه و فرهنگ سازی و کمک شود، بار و هزینه‌ها در زمینه درمان کمتر خواهد بود لذا بهداشت و درمان باید در کنار هم دیده شوند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید