امروز جمعه ۱۵ مهر ۱۴۰۱
امام جمعه طارم عنوان کرد

احیای حق‌آبه و تامین آب پایدار مطالبه اصلی مردم طارم

زنجان – ابتکارآنلاین: امام جمعه طارم گفت: اگر در این شهرستان یک سد به بهره‌برداری برسد، اغلب مشکلات حل می‌شود؛ چرا که ما به آب پایدار نیاز داریم.
کد خبر: 2309
زمان انتشار: ۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۷ بعد از ظهر -
22 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – حجت‌الاسلام مهدی منصوری، ظهر امروز (۵ شهریورماه) در دیدار استاندار زنجان با مردم طارم، ضمن تبریک هفته دولت و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار کرد: یکی از شاخص‌های مهم در مسیر ارزیابی عملکرد دولت، میزان انطباق آن دولت بر مبنای معنویات، انتظارات و مطالبات مقام معظم رهبری است.

 

وی با بیان اینکه اعتماد مردم به مسئولان بالاترین و بزرگ‌ترین سرمایه است، بیان کرد: اگر مردم به مسئولان اعتماد کنند، آن دولت موفق خواهد بود.

 

منصوری با تاکید بر اینکه در شهرستان طارم چند مشکل اساسی وجود دارد، تصریح کرد: آب یکی از مسائل حاد کنونی است. بیش از ۹۰ درصد اهالی شهرستان مشغول کشاورزی و باغداری هستند. مشکلات و کمبود آب، تاثیر چشم‌گیری در کیفیت محصولات کشاورزی و باغی دارد.

 

امام جمعه طارم با بیان اینکه آب هست اما باید بهینه‌تر مصرف شود، ادامه دارد: اگر در این شهرستان یک سد به بهره‌برداری برسد اغلب مشکلات حل می‌شود؛ چرا که ما به آب پایدار نیاز داریم. طارم نیازمند آب پایدار و احیای حق‌آبه‌های این شهرستان است.

 

وی افزود: آب شرب نیز مشکلاتی دارد. برخی مناطق ۴۸ ساعت آب ندارند و پس از این ۴۸ ساعت نیز تنها ۳ ساعت می‌توانند از آب استفاده کنند.

 

امام جمعه طارم خاطرنشان کرد: با توجه به مصوبات سفر رئیس‌جمهور، ارتقای بیمارستان شهرستان طارم از ۳۲ تخت به ۶۴ تخت یکی دیگر از مطالبات مردم است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید