امروز یکشنبه ۳۱ تیر ۱۴۰۳
سردار رحیمی:

پلیس در راستای مطالبات مردم از امنیت و آرامش جامعه تمام قد دفاع خواهد کرد

تهران – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی تهران بزرگ در دیدار با نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: شاهد امنیت با ثباتی در پایتخت هستیم.
کد خبر: 2335
زمان انتشار: ۶ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲ بعد از ظهر -
216 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایسنا – سردار حسین رحیمی در جمع نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه امروز مجموعه انتظامی کشور برای استقرار امنیت و آرامش و تامین آسایش خاطر شهروندان همه توان و تلاش خود را به کار بسته است و اجازه نخواهد داد کوچک‌ترین خدشه ای به امنیت و آرامش شهروندان وارد شود، اظهار کرد: استقرار، تثبیت و تحکیم امنیت و آرامش در هرجامعه ای نیازمند هم افزایی و همکاری جمعی است.

 

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تاکید کرد: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی می‌توانند با تصویب قوانینی که امروز خلاء آن‌ها مشکلاتی را در انجام مأمویت‌ها به وجود آورده، به پلیس در برخورد با مجرمان کمک کنند.

 

وی گفت: اغلب مأموریت‌های پلیس به دلیل مواجهه با مجرمان و خلافکاران، ماموریت‌های خشن و ضربتی است؛ اما بحمدالله در بررسی‌ها و برآوردهای صورت گرفته پلیس در بین سازمان‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و… جزو سازمان‌های برتر بوده و در این نظر سنجی‌ها غالبا رتبه اول تا سوم را کسب کرده است.

 

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلیس، رحیمی در تشریح طرح‌های مختلفی که پلیس در پایتخت اجرا می‌کند، تصریح‌ کرد: به طور هفتگی طرح‌های بزرگ و سراسری در سطح پایتخت برای برخورد با سارقان، مجرمان، سوداگران مرگ، قاچاقچیان کالا و ارز انجام می‌شود.

 

فرمانده انتظامی پایتخت اظهار کرد: امروز شاهد امنیت باثباتی در پایتخت هستیم. این مهم نتیجه ایثار و مجاهدت شبانه‌روزی خدمتگزاران مردم عزیزمان در فراجا است. پلیس در راستای مطالبات مردم از امنیت و آرامش جامعه تمام قد دفاع خواهد کرد.

 

در ادامه این جلسه، نمایندگان مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تلاش‌های سردار رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ بر حمایت همه‌جانبه و بیش از پیش از پلیس تاکید کردند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *