امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

طرح هدیه هوشمند سازی یارانه به مدت یک ماه به طور موقت و آزمایشی اجرا می‌شود

فیروزکوه – ابتکارآنلاین: در قالب طرح هوشمندسازی یارانه ها، هدیه اعتباری ۲۰۰ هزار تومانی به شهروندان فیروزکوهی برای خرید کالا‌های اساسی اختصاص یافت.
کد خبر: 2466
زمان انتشار: ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۸ بعد از ظهر -
148 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فرماندار فیروزکوه گفت: از سوی دولت به ازای هر نفر مشمول دریافت یارانه، ۲۰۰ هزار تومان به صورت اعتباری در کارت سرپرست خانوار است که قابل دریافت نیست و فقط می‌توان نسبت به خرید ۶ قلم کالای یارانه‌ای شامل مرغ، تخم مرغ، روغن، شیر، پنیر و ماکارونی اقدام کرد.

 

 

محمد حیدری منش افزود: ۶۰ مرکز منتخب در شهرستان برای خرید این اقلام پیش بینی شده که ۵٢ مرکز در بخش مرکزی و ۴ مرکز در بخش ارجمند مستقر هستند.

 

 

 

وی گفت: با ارائه کارت یارانه سرپرست به فروشگاه قیمت ۶ قلم کالای یارانه‌ای تعیین شده برای دهک‌های مشمول یارانه به نرخ مصوب شهریور ماه سال ١۴٠٠ محاسبه شده و مابه التفاوت قیمت با نرخ امروز توسط دولت به صورت برخط و یا پایان روزکاری به حساب فروشنده واریز می‌شود.

 

فرماندار فیروزکوه افزود: ٢٠٠ مرکز برای اجرای طرح هدیه هوشمند سازی یارانه در نظر و معرفی شده اند که در حال حاضر در حدود ۶٠ مرکز دستگاه نصب شده و مابقی مراکز تعیین شده به تدریج و طی روز‌های آینده به دستگاه pos برای اجرای این طرح مجهز می‌شوند.

 

حیدری منش گفت: در جلسه‌ای با بخشداران؛ اداره کار تعاون و رفاه اجتماعی، ادارات صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف تاکید شده که فراوانی مراکز اجرای طرح هدیه هوشمند سازی یارانه در تمام شهرستان باشد تا مردم بتوانند به راحتی برای خرید اقدام کنند.

 

 

وی افزود: طرح هدیه هوشمند سازی یارانه به مدت یک ماه به طور موقت و آزمایشی اجرا می‌شود و اعتبار این طرح فقط برای یکماه قابل استفاده است.

 

 

فرماندار فیروزکوه در خصوص افرادی که یارانه می‌گیرند و اعتبار هدیه را دریافت نکردند گفت این افراد می‌بایست به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان فیروزکوه مراجعه نمایند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید