امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱

ورزشکاران آذربایجان‌غربی در مسابقات ملی و بین‌المللی درخشیدند

ارومیه – ابتکارآنلاین: مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی گفت: ورزشکاران این استان رشته‌های مختلف ورزشی استان در مسابقات بین المللی و کشوری موفق به کسب نتایج درخشان شدند.
کد خبر: 2511
زمان انتشار: ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶ قبل از ظهر -
49 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سجاد خوبدل افزود: در مسابقات بین‌المللی شمشیربازی اصفهان که با حضور ورزشکاران ۶ کشور برگزار شد، «علی پاکدامن» شمشیرباز ارومیه‌ای تیم ملی در دیدار فینال «محمد رهبری» را شکست داد و علاوه بر عنوان قهرمانی، ۲ هزار دلار پاداش نقدی مسابقات را کسب کرد.

 

وی اظهار کرد: پاکدامن در نیمه نهایی، «انور یلدریم» از کشور ترکیه را شکست داده بود و انتقام مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی را از او گرفت.

 

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی همچنین ادامه داد: در مسابقات لیگ برتر تیراندازی کشور در تفنگ بانوان، تیم «دریاچه ارومیه» نماینده استان موفق شد تیم «تیگرا تهران» را شکست دهد.

 

وی اضافه کرد: با این نتیجه، تیم «دریاچه ارومیه» با ۶ امتیاز در رده پنجم جدول مسابقات قرار گرفت.

 

خوبدل گفت: در مسابقات قهرمانی دو و میدانی نوجوانان کشور نیز امروز، «آیناز نوزاد» دونده ارومیه‌ای در ماده ۳ هزار متر با زمان ۱۲ دقیقه و ۱۲ ثانیه و ۸۷ صدم ثانیه با قرار گرفتن در سکوی دوم بعد از دونده کرمانشاهی، مدال نقره را کسب کرد.

 

خوبدل یادآور شد: در مسابقات جودو قهرمانی نوجوانان کشور به میزبانی مازندران، «امیررضا احمدزاده» در وزن ۹۰+ با کسب مدال برنز تنها مدال آور تیم استان آذربایجان‌غربی بود.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید