امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه:

اختصاص ۴۰ میلیارد ریال برای بازسازی مدرسه سیل‌زده روستای حبله رود

فیروزکوه- ابتکارآنلاین: مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت: برای بازسازی، مقاوم سازی و تعمیرات مدرسه علامه امینی در روستای حبله رود فیروزکوه ۴۰ میلیارد ریال اعتبار تخصیص داده شد.
کد خبر: 2569
زمان انتشار: ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۷ بعد از ظهر -
237 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – فاطمه سیر روز دوشنبه به خبرنگاران گفت: مدرسه علامه امینی  در منظقه حبله رود در زمان سیل ششم مرداد خسارات زیادی دید و با پی گیری انجام شده ۴۰ میلیارد ریال اعتبار برای باز سازی این مدرسه تخصیص پیدا کرد.

 

وی ضمن تقدیر از سید احمد رسولی نژاد نماینده مردم شهرستان های دماوند و فیروز کوه در مجلس، توضیح داد: اعتبار یاد شده با پی گیری انجام شده توسط فرمانداری و نماینده مجلس به مدرسه سیل زده منطقه حبله رود تخصیص داده شد.

 

مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان فیروزکوه گفت : بابک فیلم خیر جوان مدرسه ساز این منطقه هم تعهد کرده تا ۳ میلیارد تومان از باقیمانده هزینه بازسازی مدرسه را پرداخت کند.

 

سیر ادامه داد: همزمان با بازگشایی مدارس، مقرر شده تا دانش آموزان این منطقه در مدرسه هاجر روستای مزداران به صورت موقت سال تحصیلی خود را آغاز کنند تا پس از اتمام بازسازی مدرسه علامه امینی دانش آموزان، به این مدرسه منتقل شوند.

 

وی با اشاره به تعداد دانش آموزان در روستای مزداران، توضیح داد: در سال تحصیلی پیش رو ۷۸ دانش آموز در مدرسه هاجر روستای مزداران سال تحصیلی جدید را در مقطع تحصیلی ابتدایی و متوسطه اول آغاز می کنند.

 

شهرستان فیروزکوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر در فصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *