امروز دوشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۲

رانندگان سرویس‌ مدارس برای فعالیت در اسلامشهر باید مجوز بگیرند

اسلامشهر- ابتکارآنلاین - رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر گفت: تمامی مدیران تاکسی تلفنی و رانندگان سرویس های مدارس باید تا پایان شهریورماه در سامانه سپند ثبت نام کنند و مجوز بگیرند.
کد خبر: 2563
زمان انتشار: ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹ بعد از ظهر -
101 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن گلیج روز دوشنبه در این باره توضیح داد: دستور العمل استفاده از سامانه سپند به منظور تامین امنیت دانش آموزان و ساماندهی هرچه بهتر رفت‌ و آمد دانش‌آموزان به مدرسه، توسط وزارت آموزش و پرورش به تمام مدارس و سازمان‌های حمل ونقل کشور ابلاغ شده و تمام مدیران تاکسی تلفنی و رانندگان تا پایان شهریور فرصت دارند در سامانه سپند ثبت نام کنند و مجوز بگیرند.

 

وی تاکید کرد: فقط شرکت های زیر مجموعه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر مجاز به ارائه سرویس مدارس هستند.

 

به گفته گلیج، مدیران مدارس باید به والدین دانش آموزان بگویند با آگاهی بیشتری سرویس مدارس را انتخاب کنند؛ زیرا رانندگانی که در این حوزه قصد فعالیت دارند باید گواهی عدم سوء پیشینه و سلامت جسمانی را از مراجع ذی صلاح اخذ کنند.

 

وی یادآور شد: همچنین رانندگان سرویس مدارس باید گواهینامه و شرط سنی را دارا باشند ودر صورت رعایت نکردن چنین مواردی، امنیت دانش آموز به عهده والدین است.

 

رئیس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر هشدار داد: والدین برای انتقال دانش آموزان به مدارس از سرویس های شخصی که شناختی نسبت به آنها ندارند، استفاده نکنند.

 

گلیج خاطرنشان کرد: رانندگان در حوزه سرویس مدارس می توانند برای اخذ مجوز و فعالیت و ثبت نام در سامانه سپند، به سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اسلامشهر واقع در خیابان صیاد شیرازی، خیابان تعاون مراجعه کنند.

 

اسلامشهر با حدود ۶۰۰ هزار نفر جمعیت در جنوب غرب تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید