امروز شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۳
فرمانده کل انتظامی کشور:

سران فتنه با زیر سوال بردن شهدا منفورتر از قبل شده اند

تهران- ابتکارآنلاین: فرمانده کل انتظامی کشور گفت: سران فتنه با زیر سوال بردن شهدا نزد مردم منفورتر از قبل شده اند.
کد خبر: 2647
زمان انتشار: ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۰ قبل از ظهر -
218 بازدید

به گزارش خبرنگار آنلاین به نقل از مهر- سردار حسین اشتری عصر چهارشنبه در چهل و چهارمین سالگرد یوم الله هفدهم شهریور ماه که در میدان شهدای تهران و با همت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار شد اظهار داشت: امروز به یاد شهدای ۱۷ شهریور گرد هم آمده‌ایم، شهدایی که جز مظلوم ترین شهدای ما هستند.

 

وی گفت: این شهدا در زمانی که حکومت ستم شاهی به ظاهر در قدرت بود و مردم به فرمان امام راحل قیام کردند و در میدان ژاله قدیم و ۱۷ شهریور و شهدای کنونی با یک حرکت مسالمت گرد هم آمدند و اعتراضشان را به حکومت اعلام کردند اما آنان مردم را به رگبار بستند.

 

اشتری با اشاره به اینکه مردم به فرمان اما راحل لبیک گفتند و برای حمایت از دین و مکتب به شهادت رسیدند افزود: این شهدا در مظلومیت شهید شدند و اثری که این شهدا داشتند در راستای عاشورای حسینی بود، همانطور که امام حسین درخت تنومند دین و اسلام را زنده نگه داشته و هنوز راهپیمایی جهانی در طریق حسین انجام می‌شود.

 

فرمانده فراجا عنوان داشت: شروع انقلاب و سرنگونی طاغوت از زمان شهادت شهدای ۱۷ شهریور بود و باید قدردان این شهدا باشیم، همانطور امام فرمودند «زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست» لذا باید در این مقطع حساس کنونی که استکبار و ایادی دیگر برای منحرف کردن انقلاب متحد شده‌اند باید به یاد شهدا و ادامه دهنده راه آنان باشیم و نگذاریم به انحراف برسیم و مردم انقلابی این مسیر نورانی را ادامه خواهند داد.

 

وی بیان داشت: بعد از پیروزی انقلاب توطئه‌هایی انجام شد و ناامنی‌هایی در مرزها به وقوع پیوست که به در همین راستا تعداد زیادی از افراد شهید شدند و جنگ را بر ما تحمیل نمودند و اما ما پیروز شدیم.

 

اشتری با اشاره به فته ۷۸ و فتنه ۸۸ بیان داشت: اخیراً سران فتنه شهدای ما را زیر سوال بردند و این افراد در نظر مردم منفورتر از قبل شده‌اند و اگر کسانی بر این افراد ترحمی داشتند متوجه شدند که نباید به این افراد رحم داشت، دیدیم که مردم با بصیرت و انقلابی توطئه‌ها و فتنه‌ها را خنثی کردند و ۴۴ سال این انقلاب مسیرش را ادامه داده و امروز هم اگر می‌خواهیم شهدا از ما راضی باشند باید از مقام معظم رهبری تبعیت کنیم، همان طور که شهدای ۱۷ شهریور لبیک گفتند.

 

فرمانده فراجا عنوان داشت: مردم پای اصول و ارزش‌های انقلاب هستند و این راه را باید به پیروی از شهدا ادامه دهیم و مطمئناً موفقیت ما در این راه است همانطور که جوانان و نخبگان گام‌های بزرگی برداشتند و امروز قدرت دفاعی ما بازدارنده است و در اوج تحریم‌ها توانستیم در علم و صنعت و پزشکی پیشرفت کنیم و دشمن نمی‌خواهد که ما به داشته‌هایمان توجه داشته باشیم که این پیشرفت‌ها به برکت شهدا است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *