امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
استاندار ایلام:

در مرز ایران مشکلی برای خروج زائران نداریم

ایلام – ابتکارآنلاین: استاندار ایلام گفت: نسبت به روز‌های گذشته، امروز خروج زائران با آرامش بهتری دنبال می‌شود و تلاش داریم تا وضعیت بهبود یابد.
کد خبر: 2715
زمان انتشار: ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۹ بعد از ظهر -
1323 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام درباره آخرین وضعیت خروج زائران از مرز مهران اظهار داشت: نسبت به روز‌های گذشته، امروز خروج زائران با آرامش بهتری دنبال می‌شود و تلاش داریم تا وضعیت بهبود یابد.

 

وی با بیان اینکه در مرز ایران مشکلی برای خروج زائران نداریم، افز‌ود: ۱۲۰ گیت برای خروج زائران درنظر گرفته‌ایم و مشکلی از این بابت نداریم، اما در آن سوری مرز گیت‌های ورودی به عراق ۳۰ گیت بیشتر نیست و همین موضوع سبب معطلی زائران می‌شود.

 

استاندار ایلام با اشاره به گرمای شدید هوا تصریح کرد: با توجه به کمبود امکانات و نبود وسیله نقلیه برای جابه‌جایی سریع زائران، این موضع سبب تجمع و سرگردانی زائران در پشت مرز‌ها شده است که ما را بر آن داشت تا زائران را با مدیریت به سمت مرز عبور دهیم.

 

وی با بیان اینکه تمام ا‌مکانات برای خدمات‌رسانی به زائران در مرز مهران به کار گرفته شده است، ادامه داد: این روز‌ها مردم ایلام لباس خدمت به زائران را به تن کرده‌اند و برای پذیرایی از زوار سر از پا نمی‌شناسند.

 

استاندار ایلام با بیان اینکه حتما وضعیت خروج زائران از مرز نسبت به روز‌های گذشته بهتر خواهد شد، خاطرنشان کرد: تنها خواهش ما از زائران حفظ آرامش و همکاری با مسئولان است تا بتوانیم بدون مشکل زائران را از مرز عبور دهیم.

 

وی درباره تماس تلفنی رئیس جمهر نیز تاکید کرد: حجت الله رئیسی در این تماس تلفنی بر تکریم و خدمات‌رسانی بی‌و‌قفه به زائران تاکید کرد و از مسئولان خواست در این مسیر کوچک‌ترین کوتاهی نداشته باشند.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *