امروز شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱
نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی:

ایجاد شبکه مستقل تلویزیونی در استان تهران از مطالبات مردم است

تهران- ابتکارآنلاین: نماینده مردم ورامین، قرچک و پیشوا در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شبکه مستقل تلویزیونی در استان تهران از مطالبات مردم است.
کد خبر: 2777
زمان انتشار: ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۱ قبل از ظهر -
6 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حسین نوش‌آبادی صبح سه شنبه در خصوص دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما که شب گذشته انجام شده بود بر ضرورت راه اندازی شبکه مستقل تلویزیونی برای شهرستان‌های استان تهران تاکید کرد.

 

نوش‌آبادی با اشاره به ظرفیت‌های فراوان فرهنگی، اقتصادی و کشاورزی جنوب شرق استان تهران و نقش اساسی مردم این منطقه در تحولات سیاسی و اجتماعی کشور و برخورداری از فرصت‌های مناسب در حوزه‌های مختلف، عدالت رسانه‌ای و پوشش اخبار و بیان مطالبات مردم را از رسانه ملی، یک امر ضروری دانست و بر توسعه کمی و کیفی برنامه‌ای شبکه استانی تهران، تاکید کرد.

 

جبلی رئیس سازمان صدا و سیما نیز در این دیدار با تأیید ظرفیت‌های انسانی، فکری و فرهنگی استان تهران بویژه جنوب شرق، سیاست صدا و سیما را بر توسعه شبکه‌های استانی مورد تاکید قرار داد و گسترش برنامه‌ها و پوشش بیشتر اخبار شهرستان‌های استان تهران خصوصاً جنوب شرق با محوریت ورامین را از اولویت‌های سیمای جمهوری اسلامی دانست.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید
با تبلیغ در ابتکار آنلاین دیده شوید