امروز یکشنبه ۲۶ فروردین ۱۴۰۳
مادر شهید مدافع امنیت در شیراز؛

نیروهای مسلح حافظ حریم و حرمت خانواده و ناموس مردم هستند

شیراز – ابتکارآنلاین: مادر شهید امیر رضا اولادی شهید مدافع امنیت گفت: نیروهای مسلح حافظ حرمت خانواده و ناموس مردم هستند و همه ملت ایران مدیون زحمات آن‌ها هستند.
کد خبر: 3115
زمان انتشار: ۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۰ قبل از ظهر -
217 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- فرمانده سپاه فارس، سردار ید الله بوعلی در دیدار با خانواده شهید مدافع امنیت، امیر رضا اولادی گفت: برای به ثمر نشستن انقلاب خون هزاران هزار جوان ریخته شده و این گرد و غباری است که هر از چند گاهی وارد کشور می‌شود و هیچ تأثیری بر راه انقلاب نداشته و نخواهد داشت.

 

مادر شهید اولادی تیز در این دیدار افزود: نیروهای مسلح حافظ حریم حرمت خانواده و ناموس مردم هستند و همه ملت ایران مدیون زحمات آن‌ها هستیم.

 

وی با بیان اینکه رسانه‌های خارجی بر علیه کشور ما اقدامات خرابکارانه انجام می‌دهند، افزود: هرچند این رسانه‌ها برای این اقدامات هزینه‌های سنگین می‌کنند، اما دشمنان بدانند امام زمان نمی‌گذارد به کشور ما آسیب برسد و خون شهدا پایمال شود.

 

این مادر شهید ادامه داد: امیررضا هدیه کوچکی بود به رهبر، کشور، امنیت کشور و ناموس ایران تقدیم کردم که امیدوارم لیاقت مادر شهید بودن را داشته باشم.

 

پدر شهید اولادی نیز گفت: امیدواریم رهبر معظم انقلاب شهادت فرزندم را به عنوان هدیه بپذیرند و به کوری چشم دشمنان این راه ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح برای ما و همه ایرانی‌ها دلگرمی هستند و این از افتخارات ما است در چنین کشوری زندگی می‌کنیم که امنیتش زبانزد است.

 

همچنین مراسم ختم شهید امیررضا اولادی با حضور جمعی از مردم، مسئولان، بسیجیان و نیروهای مسلح شیراز در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *