امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
فرمانده کل انتظامی کشور:

علت تمامی پیشرفت‌ها تبعیت از امام عصر (عج) است

قم- ابتکارآنلاین: فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه صاحب اصلی انقلاب حضرت حجت ابن الحسن العسکری(عج) است، گفت: مردم در فتنه اخیر خوب درخشیدند و حق از باطل را به درستی شناختند.
کد خبر: 3388
زمان انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۳ بعد از ظهر -
193 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از ایرنا – سردار حسین اشتری روز پنجشنبه در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی با عنوان «عهد سربازی» که همزمان با نهم ربیع‌الاول سالروز آغاز ولایت و امامت حضرت ولیعصر(عج) در مسجد مقدس جمکران افزود:‌ در تمامی فتنه‌هایی که رخ داده‌است و در همین اتفاقاتی که اخیراً در کشور رخ داد بحمدالله با هوشیاری مردم و تدابیر مقام معظم رهبری و هوشیاری حافظان نظم و امنیت این توطئه خنثی شد.

 

وی ادامه داد: شبکه صهیونیست گفت ما نتوانستیم به اهداف خود برسیم، دشمن به دلیل پیروزی‌ها و موفقیت‌های کشور ناامید شده‌است، روزی نیست که ما عنایت و لطف الهی را نبینیم، جوانان ما باید امیدوار باشند به آینده، در تمامی عرصه‌ها، علی رغم تمامی توطئه‌ها پیشرفت های خیلی خوبی داشته‌ایم.

 

وی گفت: علت تمامی پیشرفت‌ها تبعیت از امام عصر (عج) است، پیروزی و رشد و تعالی ما همین راهی است که مردم تاکنون رفته‌اند، امروز اگر دشمن به بهانه‌ای آشوب به پا می کند چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی مطمئنا کار سازماندهی شده‌است.

 

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: دشمنان می‌خواهند کشور امام زمان (عج) را از مسیر خود خارج کنند دنبال این هستند که ما ایران قوی و مستقل نداشته باشیم ولی به لطف الهی و عنایات خاصه حضرت همه اینها را خواهیم داشت.

 

وی اضافه کرد: انتظار باعث پایداری، امید و پیشرفت ما خواهد شد، شهدای ما بویژه شهدای اخیر که از بسیج و شهید عزیزی که از سپاه پاسداران بود عشق به منجی عالم بشریت داشتند و باید یاد کنیم از این جوانمردی ها و من عرض می‌کنم که شما مردم در این فتنه خوب درخشیدید و راه حق از باطل را به خوبی شناختید و ما هم در کنار شما هستیم.

 

وی  با بیان اینکه خط قرمز ما امنیت مردم است، اضافه کرد: هر کس بخواهد هنجار شکنی کند حافظان امنیت در مقابل آن مقتدرانه می‌ایستند.

 

اشتری تاکید کرد: اجازه نمی‌دهیم کسی چشم طمع به جان، مال و ناموس مردم داشته باشد، پلیس مهربانانه در کنار مردم خواهد بود، امروز ما در کشور آرامش و امنیت داریم و دشمنان به دنبال بر هم زدن این امنیت هستند و آنها نتوانسته و نخواهند توانست خدشه‌ای به امنیت کشور وارد کنند.

 

اشتری  افزود: در چند روز گذشته از بیانات مقتدرانه مقام معظم رهبری در دانشگاه فراجا استفاده کردیم سخنان ایشان آبی بود روی آتش و چقدر برای مردم امیدوار کننده و برای دشمنان مایوس کننده بود.

 

وی درادامه ضمن قدردانی از تولیت مسجد جمکران در جهت فراهم کردن مقدمات این مراسم، اظهار داشت: منتظران واقعی امروز در این پایگاه جهان تشیع جمع شده‌اند که امیدواریم بتوانیم آن چیزی که مورد نظر و توجه حضرت بقیه الله العظم (عج) است در زندگی شخصی و سازمانی انجام دهیم.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی طلیعه و آغازعصر ظهور است، افزود:  انقلابی که در ۲۲ بهمن ۱۳۵۷ با هدایت و امامت حضرت امام (رحمه الله علیه) و حضور مردم به پیروزی رسید شروع نهضت حضرت مهدی موعود(عج) است.

 

اشتری گفت: انشاءالله در این ۴۳ سال که گذشت توانسته باشیم آن مسیری که مورد نظر حضرت امام (ره) بود را طی کرده باشیم، حتما این راه، راه درستی بوده و شهدای ما در دفاع مقدس و تمامی عرصه‌ها و در دفاع از حرم و امنیت مردم، جز منتظران واقعی حضرت هستند، ان‌شاءالله این امانت به سرمنزل مقصود خواهد رسید و پیروزی نزدیک است.

 

فرمانده فراجا اضافه کرد: در بیانیه دوم گام انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری اشاره می فرمایند “جوانان ما زمینه ساز ظهور هستند و با روحیه انقلابی در مسیری قدم می‌گذارند که مسیر حضرت حجت ابن الحسن العسکری(عج) خواهد بود”، پیروی از ولی فقیه پیروی از حضرت ولیعصر(عج) بوده و این مسیر، مسیر ظهور است.

 

وی ادامه داد: راهی نداریم برای رسیدن به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) به جز پیروی از تدابیر امامین انقلاب، کسانی که مخالفت می‌کنند، عناد دارند و انقلاب اسلامی را تهدید می‌کنند بدانند که صاحب اصلی این انقلاب حضرت ولی عصر(عج) است.

 

وی تصریح کرد: در روزهای پیروزی انقلاب اسلامی و آغازین روز های دفاع مقدس با کمترین امکانات در مقابل دشمن بعثی با تمام تجهیزاتی که در اختیار داشت و تمام دنیا از آن حمایت می‌کرد رزمندگان ما و ملت ما پیروز شدند.

 

اشتری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به خدمات رسانی کارکنان فراجا در ایام اربعین حسینی (ع)، افزود: بیش از ۴۵ روز همکاران من خادم زائران حسینی(ع) در ایام اربعین اباعبدالله الحسین(ع) بودند و افتخارشان خدمت به زائران اربعین بود.

 

گفتنی است: در خاتمه از سوی حجت الاسلام و المسلمین رحیمیان تولیت مسجد جمکران به سردار حسین اشتری فرمانده فراجا نشان خادمی و همچنین پرچم این مسجد اهدا شد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *