امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
امام جمعه موقت ورامین:

فضای مجازی به محل آموزش دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی تبدیل شده است

ورامین- ابتکارآنلاین: امام جمعه موقت ورامین گفت: ترافیک منطقه قلعه نو شهرری معضل ترافیکی سه شهرستان در جنوب شرق تهران شده و علیرغم قول‌های مسئولین این مشکل هنوز حل نشده است.
کد خبر: 3561
زمان انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۹ بعد از ظهر -
63 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سید محسن محمودی ظهر سه شنبه در آئین تجلیل از برترین‌های ترافیکی شرق استان تهران طی سخنانی گفت: در دنیا همه می‌خواهند نور قرآن و اهل بیت (ع) را خاموش کنند، اما نمی‌توانند زیرا طبق وعده خداوند متعال در قرآن کریم، اسلام و قرآن از بین رفتنی نیستند.

 

وی افزود: وقتی به حوادث اخیر نگاه می‌کنیم می‌بینیم در اغتشاشات اخیر درصد کمی از مردم حضور داشتند اما چند ویژگی بارز این آشوبگران مانند بی حیایی، بی عفتی، بی تقوایی و مزدوری دشمنان برجسته بود، که از این ویژگی‌ها آتش زدن قرآن کریم، جسارت به مساجد و آتش زدن پلیس مظلوم را در کارنامه ننگین این آشوبگران باید ثبت و ضبط کرد.

 

محمودی با اشاره به توطئه‌های دشمن در فضای مجازی گفت: فضای مجازی به محل آموزش دشمنان برای ضربه زدن به نظام اسلامی تبدیل شده است و شهروندان ما بی‌دفاع در این قضیه شهید شدند اما متأسفانه برخی از سلبریتی های خائن زبان در دهان گذاشته اند و فقط به دنبال آب ریختن در اغتشاشات هستند.

 

امام جمعه موقت ورامین افزود: مرحوم «مهسا امینی‌» ها بهانه هستند و هدف معاندین نظام هدف قرار دادن دین و ولایت فقیه است و باید ما مردم مانند گذشته با بصیرت خود از این امتحان الهی سربلند بیرون بیایند.

 

عضو شورای فرهنگ عمومی استان تهران با تجلیل از هوشیاری مردم در مقاطع مختلف نظام اسلامی گفت: مردم باز هم نشان دادند، که پای انقلاب هستند و مسئولین نظام باید روشنگری و آموزش‌های به موقع در چنین رویدادهایی برنامه ریزی به روز و به موقع داشته باشند، تا دچار چنین غفلت‌هایی نشویم.

 

وی افزود: علیرغم اینکه مشکلات فراوان در کشور داریم از دین باید دفاع کنیم و مشکلات را پای دین و ولایت فقیه ننویسیم و زمان حال به مثابه عاشورا است و باید ضمن طلب درخواست‌های بحق خود سره را از ناسره تشخیص دهیم.

 

محمودی با اشاره به هجمه‌های صورت گرفته در خصوص حجاب بیان داشت: ما از اصول و مبانی خود حق نداریم عقب نشینی کنیم و حجاب فاطمی در خیابان‌ها لطمه خورده است، باید حجاب مانند دیگر قوانین جمهوری اسلامی جدی گرفته شود، اگر ما در برابر دشمن موضع انفعالی بگیریمف دشمن قطعاً پیروز خواهد شد.

 

امام جمعه موقت ورامین با تقدیر از خدمات و زحمات صورت گرفته توسط پلیس راهور گفت: کار راهور بسیار سخت است و تخلفات رانندگی بعضاً بسیار سنگین و منجر به از بین رفتن زندگی در مواقع مختلف شده است و مأموران راهور نیز باید سعه صدر و خوشرویی را با متخلفین در دستور کار خود داشته باشند و عمل ما برای نظام اسلامی ناراضی تراشی نکند.

 

وی در پایان گفت: مردم آموزش‌های ترافیکی را جدی بگیرند و مسئولین نیز معضلات جاده‌های عبوری را رفع کنند، امان از ترافیک شدید منطقه قلعه نو، خیرآباد و کارخانه قند که باعث شده است مردم در جنوب شرق استان تهران چندین ساعت در ترافیک باشند، آقایان مسئول باید پای کار بیایند و حق مردم این ساعت‌ها معطل ماندن در ترافیک سرسام آور نیست و حل این معضل بزرگ نیازمند کار جهادی است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *