امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس:

نیازمند هدایتگری دینی و اجتماعی هستیم

فارس – ابتکارآنلاین: مدیرکل تبلیغات اسلامی فارط گفت: دشمنان طمع خود را برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیشتر کرده‌اند و امروز وظیفه ما نسبت به این موضوع یعنی هدایت گری دینی و اجتماعی سنگین تراست.
کد خبر: 3820
زمان انتشار: ۲۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۰ بعد از ظهر -
94 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام حسن قانع ظهر سه‌شنبه ۲۶ مهرماه در همایش تجلیل از حافظان قرآن کریم در شهرستان بختگان با اشاره نقش حاملان و حافظان قرآن در هدایت جامعه بیان کرد: اگر ما بخواهیم مسئولیت دینی و اجتماعی خود را بخوبی ایفا کنیم، به تعبیر قرآن باید به مأموریت دینی خود عمل کنیم، چرا که حامل قرآن هستیم و ناگزیریم فضای جامعه را در مسیر هدایت‌های قرآن قرار دهیم.

 

او عنوان کرد: بنا به فرمایش مقام معظم رهبری مصداق عمل به قرآن، برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی است و آن یکی از حقایقی است که از شدت ظهور مخفی مانده و ما حواسمان به آن نیست.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس اضافه کرد: برپایی نظام مقدس جمهوری اسلامی تجسد قرآن است بنابراین ما مواجه هستیم با یک قرآن مجسم که همان نظام جمهوری اسلامی است.

 

قانع تاکید کرد: وظیفه ما همراهی و تلاش برای موفقیت جمهوری اسلامی و اجرای هر چه بیشتر فرامین قرآن است.

 

او در ادامه افزود: این ایام مواجه هستیم با انتقادات و حواسمان باشد پیکان انتقادات در جامعه به سمت اصل نظام نشانه نرود لذا وظیفه حاملان و حافظان قرآن و خادمین قرآن صیانت از این مصداق عمل به قرآن در طول تاریخ و تجسد قرآن یعنی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی فازس خاطرنشان کرد: حفظ قرآن نباید یک امر شخصی باشد و بهره حاملان از قرآن نباید محبوس در سینه و ذهن شما باشد که در واقع این مهم باید به تأیید پیامبر (ص) و به نصرت دین منجر بشود.

 

قانع با اشاره اتفاقات اخیر کشور عنوان کرد: این ایام دشمنان طمع خود را برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بیشتر کرده‌اند که وظیفه ما نسبت به این موضوع یعنی هدایت گری دینی و اجتماعی سنگین تراست.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *