امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
وزیر کشور:

نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی باعث رضایتمندی مردم می‌شود

تبریز – ابتکارآنلاین: احمد وحیدی گفت:نوسازی و افزودن اتوبوس‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری باعث افزایش رضایتمندی عمومی شهروندان خواهد شد.
کد خبر: 4032
زمان انتشار: ۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰ بعد از ظهر -
93 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  احمد وحیدی، وزیر کشور در جریان بازدید از اتوبوس‌های جدید خریداری شده توسط شهرداری تبریز اظهار کرد: موضوع حمل‌ونقل عمومی یکی از ضروریات ناگزیر کلان شهر‌ها است و بی شک نوسازی و افزودن اتوبوس‌های جدید به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری باعث افزایش رضایتمندی عمومی شهروندان خواهد شد.

 

وی ادامه داد: مجموعه مدیریت شهری تبریز در موضوع خرید اتوبوس‌های جدید و نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهری اقدامات خوبی انجام داده است و در مجموع حمل و نقل عمومی شهر تبریز در مسیر رشد قرار دارد.

 

وزیر کشور خاطرنشان کرد: خرید اتوبوس‌های جدید شهرداری تبریز از محل منابع خود شهرداری و با کمک وزارت کشور در حوزه حمل‌ونقل درون شهری تامین شده است.

 

وحیدی تصریح کرد: امیدواریم نوسازی ناوگان حمل‌ونقل شهری با خرید اتوبوس‌های بیشتر در خدمت رسانی به شهروندان فهیم تبریز موفق‌تر از قبل عمل کند.

 

یعقوب هوشیار، شهردار تبریز گفت: تا پایان سال‌جاری حداقل ۳۰۰ دستگاه اتوبوس با تامین منابع مالی یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومانی به ناوگان حمل‌ونقل عمومی شهر اضافه می‌شود.

 

او اظهار کرد: تبریز در دهه اخیر با مشکلات زیادی در خصوص تامین اتوبوس برای حمل‌ونقل درون شهری دست و پنجه نرم کرده است و امیدواریم با قرارداد‌هایی که با بخش خصوصی برای خرید اتوبوس منعقد شده است، بتوانیم به این مشکل دیرینه شهری فائق آئیم.

 

هوشیار عنوان کرد: با حمایت وزیر محترم کشور و اعضای شورای اسلامی شهر تبریز امیدواریم تا سال آینده مشکل کمبود اتوبوس در ناوگان حمل‌نقل عمومی را برطرف کنیم.

 

وزیر کشور ساعتی قبل وارد فرودگاه شهید مدنی تبریز شد و مورد استقبال مسئولان قرار گرفت؛ افتتاح دهمین نمایشگاه فناوری رینوتکس تبریز بعد از توقف دوساله به علت کرونا، بازدید از وضعیت ناوگان اتوبوسرانی و خط دوم متروی تبریز و پیگیری مصوبات سفر قبلی از مهمترین برنامه‌های سفر احمد وحیدی به تبریز اعلام شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *