امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

جریان‌های کوردل جرئت رویارویی با بیداری اسلامی را ندارند

اردبیل- ابتکارآنلاین: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت‌ها و جریان‌های کوردل و کودک‌کش، از سر ناتوانی در رویارویی با بیداری اسلامی به ترور و جنایت دست می‌زنند.
کد خبر: 4137
زمان انتشار: ۵ آبان ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰ بعد از ظهر -
85 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- علی نیکزاد عصر با صدور بیانیه‌ای اظهار کرد: دشمنان اسلام به دلیل عجز در برابر افتخارات و اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به چنان اقدامات پلیدی متوسل شده‌اند.

 

وی با تسلیت حادثه تروریستی حرم مطهر شاهچراغ (ع) تصریح کرد: فاجعه تروریستی روی داده در حرم شریف حضرت احمدبن موسی (ع) که به شهادت و مجروحیت تعدادی از هموطنانمان منجر شد، دیگر بار اوج ناجوانمردی و ددمنشی مزدوران استکبار را که عمری است انسان‌های بیشماری را در اقص نقاط عالم به خاک و خون می‌کشند، نمایان ساخت و برگ دیگری بر کارنامه ننگین و سیاه آنها افزود.

 

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دیر زمانی است صاحبان وجدان‌های آگاه و بیدار در جهان، اذعان دارند که دولت‌ها و جریان‌های کوردل و کودک‌کش از سر ناتوانی در رویارویی با بیداری اسلامی به ویژه عجز در برابر افتخارات و اقتدار ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، به چنان اقدامات پلیدی متوسل شده‌اند.

 

نیکزاد افزود: اینجانب با قلبی آکنده از اندوه، شهادت جمعی از زائران حرم شاهچراغ (ع) را به پیشگاه حضرت بقیهالله‌الاعظم (ارواحنا لتراب مقدمه الفداء)، رهبر جانباز انقلاب، مردم بصیر و صبار ایران اسلامی به ویژه اهالی استان فارس و تمامی خانواده‌های سوگ‌نشین تسلیت عرض می‌کنم.

 

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حادثه اخیر نشان داد که دشمنان نظام همواره در اندیشه ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده و از هر فرصتی برای به بار نشاندن اندیشه‌های پلید خود استفاده می‌کنند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *