امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

بازدید وزیر جهادکشاورزی از واحد تولید قارچ خوراکی در شهرستان ملارد

ملارد – ابتکارآنلاین: سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهادکشاورزی با حضور در شهرستان ملارد از یک واحد تولید قارچ خوراکی در این شهرستان بازدید کرد.
کد خبر: 4221
زمان انتشار: ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۱ بعد از ظهر -
89 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سید جواد ساداتی نژاد روز یکشنبه به همراه جابر کریمی فرماندار ملارد، جبرائیل برادری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران از واحد تولیدی گل سرخ تولید کننده انواع قارچ خوراکی واقع در روستای گمرگان دهستان اخترآباد شهرستان ملارد بازدید کرد.

وزیر جهاد کشاورزی در بازدید از بخش های مختلف و  گفت و گو با مدیرعامل در جریان روند تولید و مشکلات پیش روی این واحد تولیدی قرار گرفته و قول مساعد برای حل مشکلات مطرح شده را داد.

واحد تولیدی قارچ گلسرخ گمرگان در ۳۵ کیلومتری شهر ملارد و در منطقه دهستان اختر آباد واقع شده است که ظرفیت تولید پنج هزار تن قارچ در سال را دارد و از تجهیزات روز دنیا بهره می برد.

به گفته موحدی مدیرعامل این واحد تولیدی یکی از مشکلات پیش روی این واحد کمبودسرمایه در گردش است که موجب شده تا با یک سوم ظرفیت مشغول به فعالیت باشد.

این تولید کننده قارچ خوراکی اعلام کرد که در صورت ارائه تسهیلات از سوی دستگاه های متولی ضمن افزایش ظرفیت تولید برای ۱۵۰ نفر دیگر از جوانان این شهرستان اشتغالزایی خواهد شد.

شهرستان ملارد بیش از ۶۰۰ هزار نفر جمعیت دارد و یکی از مراکز تولید قارچ استان تهران به شمار می آید.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *