امروز دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
دادستان:

۴ کارمند شهرداری ملارد به اتهام اخذ رشوه و طلا بازداشت شدند

ملارد- ابتکارآنلاین: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملارد از دستگیری ۴ کارمند کنترل نظارت بر ساخت و ساز ساختمانی شهرداری ملارد به اتهام اخذ رشوه خبر داد و گفت: از متهمان اموال نامشروع شامل طلا و غیره کشف شده است.
کد خبر: 4321
زمان انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰ بعد از ظهر -
130 بازدید

به گزارش خبرنگار آبرومند – مهدی جهانشیری روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: دستگاه قضایی در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) این اقدام را انجام داد و بر مبارزه با فساد اداری و مالی در نهادها و ادارات تاکید دارد.

 

وی با بیان اینکه از متهمان اموال نامشروع شامل طلا و غیره کشف شده است، گفت: متأسفانه عدم نظارت بر پلیس ساختمانی توسط شهرداری و برخی دست‌های پشت پرده منجر به زد و بند در ساخت ‌و سازهای غیرمجاز در ملارد شده است.

 

دادستان ملارد با بیان اینکه دستگیری‌ها در این حوزه ادامه خواهد داشت، ادامه داد: برخی افراد از گذشته درس عبرت نمی‌گیرند و خود را گرفتار فساد مالی می‌کنند که نهادهای امنیتی و قضایی در این حوزه هوشیارانه عمل و قطعاً فساد را ریشه‌کن خواهند کرد.

 

جهانشیری با هشدار به مدیریت شهری ملارد، خاطرنشان کرد: شورا و شهرداری باید به تمامی فعالیت‌های عوامل زیر مجموعه خود نظارت دقیق داشته باشند تا چنین اتفاقاتی در مجموعه شهرداری رخ ندهد.

 

شهرستان ملارد با جمعیتی حدود ۴۰۰ هزار نفریکی از شهرستان‌های غرب استان تهران و از سه بخش مرکزی، صفادشت، منطقهٔ مارلیک و سرآسیاب تشکیل شده‌ است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *