امروز پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳

نخستین اتاق صنعت در پارک فناوری پردیس به نام شرکت پالایش نفت تهران گشایش یافت

ری – ابتکارآنلاین: نخستین اتاق صنعت در پارک فناوری پردیس با حضور مدیرشرکت پالایش نفت تهران و مدیرپارک فناوری پردیس به نام پالایشگاه نفت تهران افتتاح شد.
کد خبر: 4345
زمان انتشار: ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۱ بعد از ظهر -
56 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین –  در حاشیه هشتمین نشست روابط عمومی های شرکت های تابعه شرکت ملی پالایش و پخش، انجمن صنفی کارفرمایی صنعت نفت و پالایشگاه های کشور با هدف تسهیل ارتباطات با شرکت های دانش بنیان و استارتاپی و ایجاد رابطه ۲ سویه در راستای پیوند نوآوری با صنعت، طی مراسمی با حضور مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران و رئیس پارک فناوری پردیس اولین اتاق صنعت در پارک فناوری به نام شرکت پالایش نفت تهران افتتاح شد.

 

این رویداد در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری در جهت حمایت و شناسایی شرکت های دانش بنیان و ایجاد بستری مطلوب برای همکاری فی ما بین با استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان انجام شد.

 

قرار است در این دفترکار کارشناسانی از شرکت پالایش نفت تهران طی برنامه زمانبندی شده و بر اساس نیازمندی های از پیش تعیین شده با نمایندگان شرکت های دانش بنیان برای حمایت از ایده های جدید، خلاقیت، نوآوری و به کار گیری توان داخلی با هدف به کار بستن ایده ها و بومی سازی تجهیزات جلسات کارشناسی برگزار کنند.

 

شرکت پالایش نفت تهران که در شهرستان ری واقع شده یکی از بزرگترین پالایشگاه های نفت و بنزین کشور به شمار می آید که به تنهایی بیش از ۴۰ درصد سوخت کشور را تامین می کند.

 

ناحیه نوآوری پردیس با محوریت پارک فناوری پردیس و با رویکرد فرا بخشی و با کارکردهای چون ایجاد محیطی مناسب کسب ‌و کار برای فعالیت و حضور حرفه‌ای شرکت‌های دانش‌بنیان و نوآور در جهت حفظ نخبگان و جذب متخصصان ایرانی و برآورده سازی نیازهای پیچیده فناوری کشور برای تحقق محصولات فناورانه در عرصه تولید صنعتی، سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر (جسورانه) و سایر خدمات تخصصی بیش از ۲۰ سال است که فعالیت می کند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *