امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
امام جمعه فیروز کوه:

امروز ما در یک جنگ تمام عیار ترکیبی هستیم

فیروز کوه – ابتکارآنلاین: امام جمعه شهرستان فیروز کوه گفت: دشمنان از سر استیصال و در ماندگی اقدامات تروریستی و اغتشاشگرانه انجام می دهند.
کد خبر: 5085
زمان انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴ بعد از ظهر -
58 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام حسن حیدری در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران، اظهار داشت: برنامه دشمنان این بود که اغتشاشات را سراسری کنند و عموم مردم را همراه کنند، ولی مردم استقبال نکردند و پروژه آنها شکست خورد و امروز وارد فاز ترور شده اند.

 

وی ادامه داد: رسانه های معاند،‌ بعد از حادثه تروریستی ایذه اظهار خوشحالی کردند ‌ولی وقتی فهمیدند که بین شهدا، کیان ۹ ساله هم بود،‌ رنگ عوض کردند و به گردن نظام انداختند.

 

امام جمعه شهرستان فیروز کوه ادامه داد: امروز ما در یک جنگ تمام عیار ترکیبی هستیم .

 

حیدری ادامه داد: دشمنان از همه ابزارها (فضای مجازی، تحریم و فشار سیاسی، کشته سازی، دروغ و تخریب، تنش قومی و …) علیه ملت ایران استفاده می کنند. جنگ ترکیبی همان پروژه نفتالی بنت رئیس جمهور سابق اسرائیل موسوم به «مرگ با هزاران چاقو» است که نشان از قدرت ایران اسلامی است.

 

امام جمعه شهرستان فیروز کوه با اشاره به اهداف دشمن ، توضیح داد: برهم زدن امنیت و آرامش کشور در کوتاه مدت و جلوگیری از پیشرفت کشور به عنوان هدف میان مدت و ضربه به ایران قوی و تجزیه ایران هدف بلند مدت دشمنان برای آسیب رساندن به ایران اسلامی هستند.

 

حیدری افزود: مشکل اصلی آنها با ایران قوی است که جلوی تحقق نظم جهانی آمریکایی را گرفته است. در اسناد امنیت ملی آمریکا، سه کشور روسیه، ایران و چین به عنوان قدرتهایی که نظم آمریکایی را به چالش کشیده اند،‌ نام برده شده است.

 

امام جمعه شهرستان فیروز کوه گفت: آمریکا با روسیه و بعد ایران، به صورت نیابتی وارد جنگ شده است و احتمالا علیه چین به صورت مستقیم وارد جنگ شود. آمریکای جنایتکار بداند، نظم جدید جهانی محقق خواهد شد ولی نه آن طور که شما می خواهید.

 

وی بیان کرد: اراده ملت ایران بر اراده شما غلبه خواهد کرد و به فضل الهی هیمنه پوشالی آمریکا درهم شکسته خواهد شد.

 

امام جمعه شهرستان فیروز کوه گفت: در این برهه حساس مسئولین و آحاد مردم وظیفه داریم که پای نظام بایستیم و بزرگترین معروف برای مسئولین، خدمت به مردم است، باید درد مردم را بشنوند و برای رفع آن، تلاش کنند.

 

حیدری با بیان اینکه یکی از ویژگی های دولت سیزدهم، مردمی بودن است، توضیح داد: رئیس جمهور، وزیران و استانداران و فرمانداران، بین مردم هستند،مسئول در تراز دولت سیزدهم باید مردمی باشد و در اجتماعات مردم بویژه نماز جمعه شرکت کند.

 

امام جمعه شهرستان فیروز کوه با اشاره به ضرورت حضور مسئولان در اجتماعات و نماز جمعه، تاکید کرد: از طرف فرماندار شهرستان باید این مسئله مطالبه و در ارزیابی مدیران لحاظ شود.

 

قرار نیست که مردم مسئول در دولت مردمی را فقط در دفترکار و از پشت میز ببیند و باید مسئولان در بین مردم حضور داشته باشند.

 

نمازگزاران در پایان نماز جمعه این هفته فیروز کوه بسیار باشکوه با شعارهای انقلابی اقدامات اغتشاشاگران و استکبار جهانی علیه مردم و جمهوری اسلامی را محکوم کردند.

 

شهرستان فیروز کوه با جمعیت سیال ۵۰ تا ۱۵۰ هزار نفر درفصول مختلف سال در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *