امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

دادستان کرمان با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران رفت

کرمان – ابتکارآنلاین: دادستان کرمان در راستای حفظ حقوق شهروندی و جهاد تبیین با پنج سوال به دیدار اغتشاشگران فریب خورده و دستگیر شدگان اخیر رفت.
کد خبر: 5177
زمان انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲ بعد از ظهر -
86 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- دادستان کرمان در بازدیدی پنج ساعته از بازداشتگاه‌های شهر کرمان و دیدار با جمعی از اغتشاشگران فریب خورده و دستگیرشدگان حوادث اخیر در راستای جهاد تبیین، پنج سوال از آنها پرسید.

 

مهدی بخشی در جریان این بازدید حفظ امنیت و آرامش جامعه را خط قرمز دستگاه قضائی دانست و همگان را به رعایت قوانین و مقررات موجود کشور توصیه کرد.

 

وی از عاملان اغتشاشات اخیر که در حقیقت عمدتاً فریب خورده هستند، خواست درباره پاسخ به سوال‌های زیر تدبر کنند و به پنج سوال زیر پاسخ دهند.

 

۱- چرا آمریکا و اسرائیل مستقیماً وارد جنگ سخت و نظامی با ایران نمی‌شوند؟ و سعی می‌کنند با فریب افراد داخلی، مشکلاتی و مزاحمت‌هایی را در کشور ایجاد نمایند؟

 

۲- دلیل علاقه آمریکا به حضور در منطقه خاور میانه با وجود بعد فاصله بسیار زیاد با این منطقه، چیست؟ و این کشور متخاصم در عراق، سوریه، افغانستان و … به دنبال چیست؟

 

۳- در صورت تسلط آمریکا و اسرائیل بر ایران، آیا وضعیت این کشور بهتر از افغانستان، سوریه و عراق خواهد شد؟

 

۴- دلیل صرف هزینه‌های میلیارد دلاری دولت‌های متخاصم برای راه اندازی شبکه‌های رسانه‌ای فارسی زبان و فعالیت مداوم علیه ایران اسلامی چیست؟

 

۵- چرا دولت‌های متخاصمی که هزینه‌های میلیاردی برای راه اندازی شبکه‌های فارسی زبان پرداخت می‌کنند، در زمان نیاز مردم به دارو به ویژه برای بیماران خاص سکوت می‌کنند؟ و داروی مورد نیاز شهروندان را تحریم می‌کنند؟

 

وی همچنین بر حفظ حقوق شهروندی مددجویان زندان‌ها و بازداشتگاه‌ها تاکید کرد و در ادامه مباحث مربوط به تغذیه، نگهداری، روند رسیدگی به پرونده‌های بازداشت شدگان و مواردی از این دست را مورد رسیدگی قرار داد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات