امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

مشکلات امروز کشور با بازگشت به مساجد قابل حل است

زنجان- ابتکارآنلاین: مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان نبود قرارگاه وضعیت فرهنگی را یک مشکل اساسی عنوان کرد و گفت: قرارگاهی با عضویت اعضای شورای فرهنگ عمومی استان و جامعه اساتید و دانشگاهیان تشکیل شود.
کد خبر: 5221
زمان انتشار: ۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۱ بعد از ظهر -
81 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- سیدمحسن لطیفی در یکصد و یازدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان زنجان با اشاره به اینکه انقلاب ما از مساجد شروع شده و به فرموده امام راحل، مساجد سنگر هستند، گفت: مشکلات امروز کشور با بازگشت به مساجد قابل حل است.

وی با اشاره به اینکه در شورای فرهنگ عمومی استان برای فعال کردن مساجد به جمع بندی برسیم، گفت: اگر بتوانیم از ظرفیت مساجد استفاده کنیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

این مسئول با بیان اینکه مردم از بسیاری از خدمات نظام اطلاع ندارند، گفت: برای روشنگری اذهان عمومی و جهاد تبیین همه باید پای کار باشند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان یکی از راه‌های انعکاس پیشرفت‌های چهل ساله انقلاب را برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی و درگیر کردن مردم و شناخت خدمات نظام خواند و گفت: مقام معظم رهبری در فرمایشات خود به برخی دستاوردها اشاره کردند که مایه قوت ایران قوی است و بسیاری از مردم از این موفقیت‌ها اطلاع ندارند که علت دشمنی دشمنان ما همین است.

لطیفی نبود قرارگاه وضعیت فرهنگی استان را یکی از کمبودها خواند و گفت: پیشنهاد می‌دهیم قرارگاهی با عضویت اعضای شورای فرهنگ عمومی استان و جامعه اساتید و دانشگاهیان تشکیل شود.

وی به نتایج نظرسنجی علت نارضایتی مردم اشاره کرد و گفت: براساس اطلاعات جمع‌آوری شده بیشتر مشکلات مردم اقتصادی است نه حجاب و عفاف و دشمن کار خود را برای تشویش اذهان عمومی انجام می‌دهد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان به پایین بودن سواد رسانه‌ای و نیاز به داشتن برنامه برای مردم اشاره کرد و افزود: استان زنجان در میزان پایین بودن سواد ۵ درصد از میانگین کشوری پایین هستیم.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *