امروز چهارشنبه ۹ اسفند ۱۴۰۲

اهانت عوامل دشمن نباید موجب تضعیف نیروی انتظامی شود

قم – ابتکارآنلاین: امام جمعه قم گفت: توهین و جسارت به نیروی انتظامی، علامت این است که نیروی انتظامی در مکتب اهل بیت (ع) پذیرفته شده است و وقتی غبار فتنه برطرف شود حقایق آشکار خواهد شد.
کد خبر: 5260
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۲ بعد از ظهر -
97 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – آیت الله سیدمحمد سعیدی در دیدار حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی نماینده، ولی فقیه در فراجا که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، عنوان کرد: خداوند در ضمن شرارت‌ها و آشوب‌هایی که بندگان ناخلف و منحرف ایجاد می‌کنند امتحان‌هایی را برای بندگان صالح قرار داده است.

 

امام جمعه قم با بیان اینکه امتحان‌های خدا جدی است و شکلی و صوری نیست، ادامه داد: هر کسی در این امتحانات سرافرازتر بیرون بیاید نزد خدا مأجور و محبوب است و پیش مردم هم محبوب می‌شود و این اثبات شده است.

 

تولیت حرم مطهر بانوی کرامت افزود: ممکن است بر اثر غبارآلود شدن فضا توسط دشمن جسارت‌هایی از طرف برخی به نیرو‌های انتظامی صورت گیرد، ولی وقتی این غبار برطرف شود حقایق معلوم می‌شود و افرادی که در این هجمه‌ها توانستند خودشان را حفظ کنند و پای نظام بمانند سرافراز خواهند شد.

 

امام جمعه قم با بیان اینکه نیروی انتظامی در مکتب اسلام با نیروی انتظامی در کشور‌های غیر اسلامی متفاوت است، گفت: در کشور‌های غیر اسلامی نیروی انتظامی با خشونت رفتار می‌کند و حتی به خطاکار‌های خود هم جایزه می‌دهند مانند پلیسی که آن فرد سیاه پوست را در آمریکا کشت، زیرا عقیده شان این است که اقتدار پلیس باید به هر بهایی حفظ شود.

 

آیت الله سعیدی ادامه داد: در اسلام اگر فرمانده دلیر و سرافرازی مانند مالک اشتر در بازار عبور می‌کند و به او جسارت می‌شود مالک برای هدایت او نزد خدا دعا می‌کند و وقتی علی بن یقطین که نماینده خاص امام هفتم در دربار هارون بود فقط به خاطر اینکه به حاجت یک نفر توجه نکرد وقتی به دیدار امام رفت امام اجازه ورود به او را ندادند و راه توبه و جبران را به او نشان دادند.

 

امام جمعه قم گفت: از جسارت و توهین عده‌ای که پیرو دشمن هستند نگران نباشید، زیرا توهین و جسارت به شما در مسیر ولایت، علامت این است که در مکتب اهل بیت (ع) پذیرفته هستید.

(منبع: باشگاه خبرنگاران جوان)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری
حامیان عباسعلی شیرکوند را در اینستاگرام دنبال کنید : https://ig.com/shirkavand.abbasali
شرکت مدیریت دانش فنی بین الملل : https://ig.com/ITKMCO 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تبلیغات
تبلیغات