امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳
امام جمعه یزد:

دشمن چشم دیدن ایران قوی را ندارد

یزد – ابتکارآنلاین: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: ورزش روحیه جوانمردی و پهلوانی را در ورزشکاران تقویت می کند و این امر انتظار مردم را از جامعه ورزشکاران بالا برده است.
کد خبر: 5251
زمان انتشار: ۲ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۲ بعد از ظهر -
131 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- آیت الله محمدرضا ناصری، صبح چهارشنبه در دیدار با رئیس فدراسیون بدنسازی و مسئولان ورزش استان یزد با اشاره به اینکه دشمنان حرکت‌هایی را آغاز کرده اند که ایران قوی را از بین ببرند، اظهار داشت: دشمنان نظام توان تحمل ایران قوی را ندارد و می‌خواهد همه دنیا زیر پرچم و سیطره خودشان باشند.

 

وی عنوان کرد: استکبار جهانی پول و منابع مالی زیادی در اختیار برخی کشورهای منطقه نظیر عربستان قرار داده و با این پول‌ها آنها را ساکت نگه داشته اند و آنگونه که خود صلاح می‌دانند، این کشورها را هدایت می‌کنند.

 

ناصری بیان کرد: ورزشکاران رشته‌های مختلف باید ماهیت دشمنان را بشناسند و بدانند که چه فریبکاری‌ها و چه جنایاتی توسط اینها انجام شده است.

 

امام جمعه یزد ادامه داد: این انگلیس همان انگلیسی است که در جنگ جهانی دوم با رقم زدن قحطی در ایران عامل کشته شدن ۹ میلیون نفر از گرسنگی شدند و الان نیز حمایت‌های آنها دروغی و نمایشی است.

 

ناصری عنوان کرد: موزه‌های انگلیس را نیز اگر مشاهده کنید، بخش بزرگی از کتب خطی و آثار ارزشمند تاریخی ایران را در خود جای داده اند که اینها حاصل چپاولگری آنهاست.

 

وی از انگلیس و کشورهای غربی به عنوان دزد سر گردنه یاد کرد و گفت: عصبانیت آنها اکنون این است که دیگر راه این چپاولگری‌ها برایشان بسته شده است.

 

ناصری تصریح کرد: انگلیسی‌ها سال‌ها اقدامات ضد دینی در ایران انجام دادند و با سیاست‌های دین زدایانه خود، جنایات بسیاری را انجام دادند.

 

وی عنوان کرد: اکنون نیز تلاش آنها این است که شرایط گذشته را به کشور بازگردانند و زمینه غارت و چپاولگری منابع ایران را برای خود فراهم کنند.

 

ناصری با بیان اینکه توقع از جامعه ورزشکاران در زمینه غرور ملی بالاتر از سایر اقشار جامعه است، افزود: ورزشکاری روحیه جوانمردی و پهلوانی را در افراد تقویت می‌کند به همین دلیل انتظارات از جامعه ورزشی بالاست و باید مراقب باشند که این روحیه خدشه دار نشود.

 

مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد نیز در این دیدار اظهار داشت: ورزشکاران استان یزد افراد متعهد و پای کار نظام هستند و با افتخار می‌توانیم اعلام کنیم که ورزشکاران استان یزد متدین و متشرع و وفادار به نظام اسلامی هستند.

 

در این دیدار صابری، نایب قهرمان جهان رشته بدنسازی همچنین رئیس فدراسیون بدنسازی نیز حضور داشت.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *