امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳

حق طلبی و ظلم ستیزی دو رسالت اصلی بسیج است

ری - ابتکارآنلاین: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، نشست بصیرت افزایی و روشنگری ویژه بسیجیان بهزیستی شهرستان ری برگزار شد.
کد خبر: 5311
زمان انتشار: ۴ آذر ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۰ بعد از ظهر -
58 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج، حجت الاسلام بیگدلی امام جماعت بهزیستی شهرستان ری در نشست بصیرت افزایی و روشنگری ویژه بسیجیان طی سخنانی با اشاره به اینکه حق طلبی و ظلم ستیزی دو رسالت اصلی بسیج است اظهار داشت: یک بسیجی در هر زمان و هر مکان و در هر موقعیتی که هست باید بسیجی باشد.

وی، اولین وظیفه یک بسیجی را گسترش تفکر بسیجی و تشکیل بسیج در سرتاسر دنیا عنوان کرد و گفت: در مقابل تفکر بسیجی، تفکر لیبرالی است و آن تفکری است که صرفاً به دنبال منفعت طلبی است.

 

حجت الاسلام با اشاره به فرموده امام خمینی(ره) “بسیج لشکر مخلص خدا است” گفت: بسیجی باید با خلوص نیت رفتار کند وخودش را برای خدا بخواهد،نه اینکه دنیا را برای خودش بخواهد.

 

وی با اشاره به حدیث”من کان لله کان الله له” هرکس خودش را برای خدا قرار داد،خداوند نیز تمام وجودش را برای او می گذارد گفت: بسیجی مخلص کسی است که هیچگاه منتظر تقدیر و تشکر از سوی افراد و مسئولین نباشد.

 

این استاد حوزه در پایان در نظر داشتن اصل و هدف بسیج و مقایسه خود باشاخصهای اصلی بسیج را به بسیجی ها توصیه کرد و از آنان خواستار تلاش روز افزون در مسیر حق طلبی و ظلم ستیزی و کوشش در راه جذب افراد به تفکر بسیجی شد.

 

روز پنجم آذرمام سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام راحل است .

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *