امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳

ما می خواهیم که دختران ما همیشه شاد شاد باشند

شمیرانات – ابتکارآنلاین: شهردار منطقه یک شهرداری تهران (شمیرانات) با اشاره به برگزاری جشن بزرگ عطر فاطمی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (س) اعلام کرد: در این جشن بزرگ از زنان فعال و دختران دانش آموز قدردانی شد.
کد خبر: 6146
زمان انتشار: ۲۱ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۲ بعد از ظهر -
79 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سیدمهدی صباغ روز چهارشنبه در حاشیه جشن بزرگ عطر فاطمی در ورزشگاه حضرت امیرالمومنین (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران گفت: این جشن باشکوه به مناسبت ولادت دخت پیامبر حضرت فاطمه زهرا (س) و با همت همکاران ما در حوزه اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک و شورای فرهنگی شهرستان شمیرانات برگزار شد.

وی افزود: سه هزار و ۲۰۰ نفر در این جشن بزرگ از دانش آموزان و مادرانشان حضور داشتند که اجتماع بی بدیلی را رقم زدند.

به گفته صباغ، هدف از برگزاری جشن بزرگ عطر فاطمی قدردانی و تشکر از دختران و بانوان است و ما می خواهیم که دختران ما همیشه شاد شاد باشند.

شهرار منطقه یک تهران خاطرنشان کرد: در این جشن بزرگ از پنج دانش آموز برتر و البته زنان فعال شمیرانات قدردانی شد.

محمدرضا رسولی رئیس آموزش و پرورش شمیرانات هم به خبرنگار ایرنا گفت: توفیق داشتیم که جشن بزرگ دختران فاطمی را داشته باشیم که اتفاق خوب و بزرگی بود؛ این مهم با همکاری فرماندار و تمام دستگاه های ذی ربط رقم خورد.

به گزارش ایرنا، جشن بزرگ عطر فاطمی به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زهرا (ع) و روز مادر در بیست و یکمین روز زمستان با حضور سه هزار ۲۰۰ دختر فاطمی و مادران در ورزشگاه حضرت امیرالمومنین (ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز (شمیران) برگزار شد.

در این مراسم سید مهدی صباغ شهردار منطقه یک تهران ، امیر حسین طاهری رئیس اداره ارشاد شمیرانات، محمد رضا رسولی رئیس آموزش و پرورش شمیرانات حضور داشتند.

شهرستان شمیرانات متشکل از شهر شمیران (منطقه یک و شمال و شرق منطقه ۲ تهران)، لواسانات و رودبارقصران با جمعیتی افزون بر ۶۰۰ هزار نفر در شمال و شمال شرقی پایتخت واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *