امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
امام جمعه رباط کریم:

جهاد تبیین در جامعه اسلامی ضروری و خنثی کننده توطئه های دشمنان است

رباط کریم – ابتکارآنلاین: امام جمعه رباط کریم گفت: ضرورت پرداختن به جهاد تبیین به عنوان مهمترین و کارساز ترین سلاح در این دوره زمانی جهت مقابله با تحریفات روایتی دشمنان نظام جمهوری اسلامی بسیارحائزاهمیت است.
کد خبر: 6356
زمان انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۵ بعد از ظهر -
52 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت‌الاسلام محمد ترابی روز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم اظهار داشت: جهاد تبیین در جامعه اسلامی امری ضروری و حائز اهمیت و خنثی کننده توطئه های دشمنان است.

وی افزود: جهاد تبیین تکلیفی واجب و همگانی است که هر کسی با هر زمینه تاثیر گذاری که دارد باید در جهت آگاهی بخشی و بصیرت افزایی جوانان و نوجوانان در برابر تحریفات دشمن که هدفش تخریب و بی اهمیت جلوه دادن دستاوردهای بزرگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است رسالتش را انجام دهد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان رباط کریم خاطرنشان کرد: دشمنان ما امروز با ابزار رسانه ای که در اختیار دارند سعی می کنند با سیاه نمایی و شایعه پراکنی درباره وضعیت موجود کشور مردم ما را از نظام دلسرد و ناامید کنند.

حجت الاسلام ترابی به نقش شهدا در دین مبین اسلام اشاره و تاکید کرد: شهید نماد کامل عزت و قدرت دین مبین اسلام است و ما همواره در جهت زنده نگهداشتن و پاسداشت راه شهدا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

وی یادآور شد: همه باید دست به دست هم داده تا بیش از گذشته فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه ترویج دهیم و جهاد تبیین که از سوی مقام معظم رهبری بر آن نیز تاکید شده را به نحو شایسته اجرا کنیم.

شهرستان رباط کریم با جمعیت بیش از ۵۰۰ هزار نفر با سه شهر پرند، رباط‌کریم و نصیرشهر در جنوب غربی استان تهران قرار دارد و یکی از قطب های صنعتی استان تهران است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *