امروز پنجشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۳

۹ نفر از اراذل‌واوباش پاکدشت روانه زندان شدند

پاکدشت – ابتکارآنلاین: فرمانده انتظامی پاکدشت گفت: با اجرای طرح پاک‌سازی و ارتقا امنیت اجتماعی پاکدشت ۱۶ نفر از مخلین نظم و آسایش عمومی دستگیر و ۹ نفر روانه زندان شدند.
کد خبر: 6494
زمان انتشار: ۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۹ بعد از ظهر -
54 بازدید

به گزارش خبرنگار آبرومند – سرهنگ نجم الدین مرادی با اشاره به دستگیری اراذل‌واوباش اظهار داشت: در طرح برخورد با اراذل‌واوباش پلیس امنیت با همکاری کلانتری‌ها موفق شدند ۱۶ نفر از مخلین نظم و امنیت که اقداماتی از قبیل درگیری‌های خیابانی، ایجاد رعب و وحشت و مزاحمت نوامیس، تهدید، فحاشی و قدرت‌نمایی در فضای مجازی و حقیقی انجام داده بودند را دستگیر کنند.

وی افزود: ۹ نفر از اراذل‌واوباش دستگیر شده با دستور قاطع مرجع قضایی روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی پاکدشت در ادامه گفت: در این دستگیری‌ها مقادیر زیادی سلاح سرد اعم از چاقو، قمه، شمشیر و چماق و ۷ قبضه سلاح گرم شامل ۲ قبضه اسلحه جنگی و ۵ قبضه اسلحه شکاری کشف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضایی شدند.

سرهنگ مرادی با اشاره به کشف مواد مخدر در پاکدشت ابراز داشت: در دی‌ماه امسال بیش ۳۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف‌شده که نشان از عزم جدی پلیس شهرستان در مبارزه با مواد مخدر است.

وی افزود: در همین ارتباط ۶۱ نفر خرده‌فروش و قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و به مراجع قضائی معرفی و تعداد ۱۵ نفر معتاد متجاهر نیز جمع‌آوری و به مراکز کمپ ماده ۱۶ تحویل داده شده است.

فرمانده انتظامی پاکدشت در پایان از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند و نیز خاطرنشان کرد: مخلین مزاحمت برای نوامیس، کسبه و شهروندان که قصد ایجاد رعب و وحشت و قدرت‌نمایی دارند، بدانند پلیس پاکدشت در کنار مرجع قضایی با آنان قاطعانه برخورد خواهد کرد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *