امروز دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۳

مسیرهای راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان ورامین اعلام شد

ورامین- ابتکارآنلاین: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: مردم شهرستان ورامین در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در ۵ مسیر اصلی و فرعی در راهپیمایی دشمن شکن ۲۲ بهمن شرکت کرده و ارادت خود را به انقلاب بار دیگر ثابت می‌کنند.
کد خبر: 6958
زمان انتشار: ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۴ بعد از ظهر -
74 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – حجت الاسلام سیدمحسن محمودی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به دلیل اتفاقات اخیر از اهمیت ویژه‌ای در تاریخ سراسر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی برخوردار است و مردم ایران اسلامی بار دیگر با شرکت در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن ثابت می‌کنند که توطئه دشمنان نظام در دلسرد کردن مردم از انقلاب راه به جایی نمی‌برد.

وی افزود: مردم شهرستان ورامین که از طلایه داران انقلاب اسلامی بوده و با قیام خونین ۱۵ خرداد و تقدیم شهدای گرانقدر در راه انقلاب، زمینه سرنگونی رژیم ستم‌شاهی را فراهم کردند، در ۵ مسیر اصلی و فرعی راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کرده و ثابت می‌کنند که میراث داران وفاداری نسبت به آرمان‌های انقلاب اسلامی هستند.

محمودی گفت: راهپیمایی مردم شهرستان ورامین از ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز شنبه ۲۲ بهمن در مسیر اصلی از میدان امام حسین(ع) آغاز شده و راهپیمایان به سمت مسجد جامع این شهرستان حرکت خواهند کرد.

امام جمعه موقت ورامین افزود: مردم ورامین در مسیر فرعی شماره یک از مسجد ارشاد امرآباد به سوی اداره صنعت، معدن و تجارت، بلوار معلم و میدان امام حسین(ع) حرکت کرده و خود را به جمع راهپیمایان می‌رسانند.

وی افزود: مسیر دوم راهپیمایی ۲۲ بهمن ورامین از مسجد باب الحوائج کهنه گل به سمت خیابان شهید رجایی و خیابان ۱۵ خرداد آغاز شده و راهپیمایان پس از حضور در میدان میدان امام خمینی(ره) به سمت مسجد جامع حرکت می‌کنند.

محمودی مسیر شوم راهپیمایی ۲۲ بهمن ورامین را از مسجد ۱۴معصوم جهاد به سمت بلوار امام رضا(ع)، میدان رازی، خیابان ۱۵ خرداد، میدان امام خمینی(ره) و مسجد جامع اعلام کرد. رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: در مسیر فرعی چهارم، راهپیمایان از مقابل مسجد حضرت ابالفضل(ع) کاظم آباد حرکت خود را به سمت خیابان شهید چمران، بلوار شهید قدوسی و بلوار باهنر انجام داده و پس از اجتماع در میدان امام حسین(ع) به سمت مسجد جامع راهپیمایی می‌کنند. ورامین با ۳۰۰ هزار نفر جمعیت در ۳۵ کیلومتری جنوب‌شرق تهران واقع شده است.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *