امروز شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۳
فرماندار ملارد:

یکصد کلاس درس به سرانه آموزش شهرستان اضافه می شود

ملارد – ابتکارآنلاین: فرماندار ملارد نیز در آیین گفت:شهرستان ملارد دارای ۸۱ هزار دانش آموز و سه هزار و ۵۰۰ فرهنگی است که برای سال تحصیلی آینده نیاز به ۲۱۰ کلاس درس جدید دارد.
کد خبر: 7024
زمان انتشار: ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱ قبل از ظهر -
71 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – جابرکریمی افزود:به همت اعضای فعال خیران مدرسه ساز و با همراهی مسئولان و خیران نیک نام شهرستان هم اکنون ۱۱ مدرسه با ۱۰۰ کلاس درس با پیشرفت ۱۰ تا ۷۰درصد در حال احداث است که پیش بینی می شود این مدارس در سال آینده به سرانه آموزشی اضافه شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین به نیت نام امیر المومنین (ع) ساخت ۱۱۰ کلاس درس در قالب هشت مدرسه با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در ملارد آغاز شد که نوید خوبی برای توسعه فضای آموزشی این شهرستان است.

به گزارش ایرنا، در این آیین عملیات اجرایی احداث ۲ مدرسه ۱۲ کلاسه خیر ساز در محله نصیرآباد شهرستان ملارد با اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریال با حضور معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، فرماندار ملارد، اعضای مجمع خیران و جمعی از مسئولان شهرستانی آغاز شد.

این واحد آموزش با (دبیرستان دخترانه شقایق زرگر، دبستان دخترانه شهرزاد زرگر) به همت خیر نیک اندیش حاج محمد حسن زرگر در ۲ قطعه هزارو ۵۰۰ متر مربعی احداث خواهد شد.

 

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *