امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
جانشین پلیس راه فراجا:

ترافیک در جاده‌های برفگیر هراز و فیروزکوه پرحجم است

پردیس – ابتکارآنلاین: جانشین پلیس راه فراجا اعلام کرد: با توجه به مسدود شدن جاده‌های چالوس و آزاد راه تهران - شمال از ساعت ۱۰ صبح امروز به دلیل برف و کولاک و احتمال سقوط بهمن ترافیک در جاده‌های برفگیر هراز و فیروزکوه پر حجم است.
کد خبر: 7116
زمان انتشار: ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰ بعد از ظهر -
64 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – سرهنگ سیاوش محبی گفت: محورهای هراز و فیروزکوه به دلیل بارش برف سنگین شرایط مناسبی برای سفر ندارند، مه غلیظ باعث کاهش دید عمومی رانندگان وسایل نقیله شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط نامساعد جوی کشور و بارشهای پیش رو، توصیه می کنیم که هموطنان در چنین شرایطی از سفرهای غیر ضروری پرهیز کنند.

محبی ادامه داد: محورهای کوهستانی خطر ناک ترین جاده ها در این شرایط هستند به هموطنان توصیه می شود که سفر را تا مساعد شدن شرایط آب و هوایی به تعویق بیندازند.

وی با تاکید بر اینکه در محورهای کوهستانی برفگیر تردد بدون زنجیر چرخ امکان پذیر نیست، تاکید کرد: همکاران پلیس راه در جاده ها مستقر هستند و از تردد رانندگان وسایل نقلیه بدون زنجیر چرخ جلوگیری خواهند کرد.

جانشین پلیس راه فراجا یادآور شد: به رانندگان توصیه می شود در صورت ضرورت سفر با سرعت مطمئنه و پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز سفری ایمن داشته باشند و پیش از سفر تجهیزات گرمایشی خودرو را بررسی کنند.

شهرستان پردیس با جمعیتی در حدود ۳۰۰ هزار نفر در شرق پایتخت قرار دارد.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *