امروز دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

خدمت‌رسانی بهتر مسئولان موجب اعتماد مردم به نظام می‌شود

کردستان – ابتکارآنلاین: استاندار کردستان با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامیدی در جامعه است، گفت: خدمت‌رسانی بهتر مسئولان موجب اعتماد مردم به نظام می‌شود و باید این امر با جدیت و تلاش در دستور کار باشد.
کد خبر: 7145
زمان انتشار: ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۰ بعد از ظهر -
96 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین – دکتر اسماعیل زارعی کوشا، استاندار کردستان شامگاه یکشنبه، ۲۳ بهمن در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی استان با تقدیر و تشکر از زحمات شبانه روزی کارکنان، گفت: دلاوران تأمین نظم و امنیت با افتخار در میدان هستند و افتخارآفرینی می‌کنند.

وی مدیریت انتظامی استان را خوب ارزیابی کرد و افزود: سردار علی آزادی، فرمانده پر افتخار انتظامی کردستان با تلاش مجموعه حوادث گوناگون در استان را به خوبی مدیریت کردند که این مهم قابل تقدیر است.

استاندار استان کردستان بیان کرد: در مأموریت‌های گوناگون از نزدیک شاهد رشادت، ازخودگذشتی و صبوری کارکنان انتظامی هستیم که با جان و دل در راه امنیت و آسایش روانی شهروندان تلاش می‌کنند.

وی با اشاره به وجود ناآرامی‌های اخیر در استان گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با یک طراحی پیچیده، جنگ ترکیبی در جهت سلب آسایش مردم به میدان آمدند که با هوشیاری نیروهای انتظامی و امنیتی شکست خوردند.

زارعی کوشا به شهدای انتظامی استان در ایام اغتشاشات اشاره کرد و گفت: شاهد بودیم که پلیس با تمام وجود در راه آسایش مردم از جان خود مایه گذاشت و نیروی انتظامی استان با تقدیم ۳تن از کارکنان رشید خود، نشان داد که امنیت مردم خط قرمز پلیس است و از آن حراست می کند.

وی بصیرت و آگاهی مردم را مثال زدنی دانست و گفت: دشمن نقشه ‌های شومی برای کردستان کشیده بود که مردم هوشیار و آگاه استان، همانند گذشته دشمنان و بدخواهان نظام را ناامید کردند.

استاندار کردستان در ادامه با بیان اینکه دشمن به دنبال ناامیدی در جامعه است، افزود: خدمت رسانی بهتر به مردم موجب اعتماد مردم به ما می‌شود و این امر با جدیت و تلاش در دستور کار باشد.

امنیت مردم خط قرمز پلیس است

سردار علی آزادی، فرمانده انتظامی کردستان نیز در این جلسه با بیان اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، گفت: انتظامی استان از هیچ کوششی در جهت تامین نظم و امنیت شهروندان دریغ نمی کند و مردم نیز شاهد این مهم در طول شبانه روز هستند.

وی افزود: هدف از برگزاری دوره بصیرت افزایی کارکنان، ارتقاء سطح علمی و آگاهی کارکنان در جهت خدمت رسانی بهتر به شهروندان است.

فرمانده انتظامی استان کردستان به نقش علم و دانش در پیشبرد مأموریت های پلیس پرداخت و یادآور شد: انتظامی استان کردستان از این ظرفیت به نحو احسن بهره‌گیری خواهد کرد تا سطح کیفیت ارائه خدمات پلیس به مردم را ارتقاء دهد.

(منبع: ایسنا)

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *