امروز جمعه ۲۵ خرداد ۱۴۰۳
فرمانده کل آجا:

خانه دار شدن افسران

نوشهر- ابتکارآنلاین: فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برای تامین مسکن شاغلان ارتش ۱۰ هزار واحد ساخته شده و ۶۰ هزار واحد مسکونی نیز در دست ساخت است.
کد خبر: 7179
زمان انتشار: ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۰ بعد از ظهر -
75 بازدید

به گزارش خبرنگار ابتکارآنلاین به نقل از مهر- امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی عصر سه شنبه در آئین افتتاح پروژه یکصد واحد آپارتمان و تخریب و نوسازی ۴۷ واحد ویلایی دوبلکس کارکنان ارتش در منطقه چلندر نوشهر با اشاره به اینکه یکی از سفارشات همیشگی فرمانده معظم کل قوا به همه فرماندهان از جمله فرمانده ارتش بحث رسیدگی به بازنشستگان و خانواده‌های آن‌ها است، گفت: در این چند سال اخیر با همت رئیس کانون بازنشستگان ارتش اقدامات خوبی در ارتش صورت گرفته است و رسیدگی‌هایی که باید می‌شد و یا روش‌های کاری که باید تنظیم می‌شد و ارتباطات بسیار خوبی که برقرار شد از جمله اماکن تفریحی، فرهنگی و استراحتگاه‌هایی است که برای بازنشستگان ارتش پیش بینی شده است.

وی افزود: امروز در منطقه چلندر نوشهر تعداد ۱۰۰ واحد آپارتمانی جدید افتتاح و همچنین ۴۷ واحد ویلایی قدیمی که از رده خارج شده بودند و تخریبی بودند، دوباره به شکل بسیار زیبایی بازسازی و آماده سکونت شدند و ظرفیت مجموعه تفریحی بازنشستگان ارتش در نوشهر به سه برابر افزایش پیدا کرد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: همه این‌ها علاوه بر اقداماتی است که در حوزه مسکن غیرسازمانی و شخصی و جاهای دیگر که کانون بازنشستگان کارهای بزرگ خیلی خوبی را انجام دادند و قدردان تلاش‌های همه هستیم.

امیر سرلشکر موسوی تصریح کرد: تاکنون در حوزه مسکن سازمانی برای شاغلین ارتش نیز بیش از ۱۰ هزار واحد مسکونی ساخته شد و تا سقف ۲۳ هزار واحد مسکونی در دست احداث است تا برسیم به نقطه‌ای که وقتی یک افسر، درجه دار یا کارمند ارتش برای انجام مأموریت به نقطه‌ای از کشور منتقل می‌شود از بابت مسکن برای زندگی دغدغه‌ای در طول خدمت نداشته باشد.

وی با بیان اینکه کارکنان پس از بازنشستگی باید به خانه‌های شخصی خودشان بروند، افزود: در همین راستا برنامه‌های بسیار خوبی پیش بینی شده است و الان علاوه بر پروژه‌های در دست ساخت که بخشی از آن تحویل داده شد و بخش دیگر تا پایان امسال تحویل می‌شود، حدود ۶۰ هزار واحد مسکن شخصی برای کارکنان ارتش در دست احداث است که بخش اعظمی از مشکلات بی منزل بودن کارکنان ارتش را برطرف می‌شود.

فرمانده کل ارتش تأکید کرد: ما برنامه و هدف داریم که تا به گونه‌ای برنامه‌ریزی صورت بگیرد که کارکنان ارتش در یک سنین خدمتی و در پروسه خدمتی بدون خانه نباشد.

به گزارش مهر، امیر سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، با حضور در نوشهر، ضمن بازدید از اردوگاه فرهنگی تفریحی کانون بازنشستگان آجا در چلندر، ۱۴۷ واحد آپارتمانی و ویلایی را افتتاح کرد. از این واحدها، تعداد ۱۰۰ واحد آپارتمان نوساز و تعداد ۴۷ ویلا بازسازی شده به همت کانون بازنشستگان ارتش برای استفاده اعضای وابسته (باز نشسته) ارتش جمهوری اسلامی ساخته شده است.

این پروژه یکی از ده‌ها پروژه در دست اقدام کانون بازنشستگان ارتش در راستای رفاه حال اعضای وابسته (بازنشسته) است.

همچنین در ادامه این مراسم، همایش رؤسای کانون‌های بازنشستگی ارتش برگزار شد و هیئت مدیره و اعضای کانون‌های بازنشستگی آجا، ضمن ارائه گزارش اقدامات انجام شده، از حمایت‌ها و تدابیر فرمانده کل ارتش در راستای رفع مشکلات و توجه به بازنشستگان تقدیر کردند.

نوشته شده توسط:

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *